Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Динамото не зарежда над 2500 оборота


Ppetrow02

Recommended Posts

Добър вечер колеги! Динамото ми почна да не зарежда във високи обороти. В ниските си зарежда супер 14 и нагоре но подам ли газ пада на 12 волта. Смъкнах динамото да видя четките имаха доста хляб в тях, къде другаде да търся проблема? Имам съмнения, че ролката изтърва,като я завъртя рязко с ръка и я спра продължава да се върти, пробвах на друго динамо спира за секунди... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми като регулатор. Ако е ролката тя ще "изтърва" и на ниски и на високи обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля за реле-регулатора. Имам работещ от 120А, алтернатор. Ако имаш интерес, пиши ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.