Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно гости в Пловдив - 8 април 2023г.


Mishelle

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

Шкода клуб България открива клубната година на национално ниво със станалата ежегодна традиция среща в с. Първенец, обл. Пловдив. За тези, които не са ни посещавали до сега ще напиша, че сбирката е семейна, затова заповядайте с цялото си семейство. Винаги присъстват и много дечица, така че забавлението е гарантирано както за най-малките, така и за възрастните. Ресторанта, който ползваме винаги е на скътано място, далеч от пътя, така че вашите малучгани няма да бъдат притеснявани от автомобили и трафик. Паркинга е достатъчно голям, така че всеки ще може да намери място за автомобила си.

 

Дата: 8 април 2023г. (събота).

Локация: с. Първенец, област Пловдив.

Ресторант: Малкия Явор.

Начален час на срещата: 12:00ч.

Точна локация на ресторанта и паркинга - кликни тук.

 

Заповядайте, за да се насладим заедно на един прекрасен съботен ден. Ще имате възможност да се запознаете с нови и готини хора, а децата ще могат да поиграят на воля. Храната в ресторанта винаги е прясна и вкусно приготвена, на достъпни цени е, обслужването е на много високо ниво. Надяваме се времето да бъде приятно, което ще позволи да се настаним на открито, под шарена сянка.

 

Разбира се, който има желание, ще може да разгледа дошлите автомобили и да обмени интересна информация със собствениците им.

 

Както всяка година, така и тази най-вероятно ще има организирани тръгвания от различни локации, за което ще пишеме на по-късен етап. Ако обичате пътуване в колона, със сигурност ще останете доволни.

 

Очакваме ви!

  • Одобрявам 9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще припомня какво влезе на поляната миналата година :)
 


Надявам се тази година да се съберем още повече шкоди , а аз обещавам по яко клипче :D
 

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още приемате вероотстъпници и предатели с други марки возила, от сега заявявам присъствие. Само незнам още колко ще сме.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Logrus написа:

Ако все още приемате вероотстъпници и предатели с други марки возила, от сега заявявам присъствие. Само незнам още колко ще сме.

Приемаме, приемаме. И пеша да дойдеш, пак няма да те върнем. А колкото повече дойдете, толкова по-весело ще бъде :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, toma_todorov написа:

Ще се опитам и аз да дойда ??

Чакаме те :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз за съжаление тази година пропускам, ама да попитам @Боре дали е приготвил кепчето тази година?

На 19.02.2021 г. at 13:51, Боре написа:

 

 

Да, с кепче за риба ! ?     Или беше за бира...?     Абе..., с кепче... 

 

Аз вече съм си приготвил едно ?

 

Мисля, че това ще свърши работа ;)

image.png

 

 

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, __smirnoff__ написа:

Аз планувам да дойда поне с две шкоди :)

Аз мисля да тръгна в четвъртък (пеша) и да ти открадна ... Голфа ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Аз мисля да тръгна в четвъртък (пеша) и да ти открадна ... Голфа ?

Заповядай, ще ти дам кръгче ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам пенсионерски - около 10:00 тръгвам от Симеоновско шосе и Околомръсното - 2 места

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групово потегляне от София - Сборен пункт :

08.04.2023г. Събота

09:30ч. - Бензиностанция Лукойл (номера на обекта е В016) изхода на София за АМ "Тракия" 1-ви км.

Хората от софийската колегия, желаещи да споделят пътуването до с. Първенец с други Шкоди, ще се съберем на паркинга след бензиностанцията, ще разменим няколко думи, ще споделим емоцията от предстоящото изживяване, ще заредим, ще направим няколко снимки и ще изчакаме да се съберем всички идващи от различни локации на София.

 

10:00ч. - Потегляне към Пловдив.

Апелираме за спокойно пътуване, за целта е необходимо:

-Да спазваме еднаква скорост, съобразена с най-бавния автомобил.

-Да избягваме ненужни изпреварвания в колоната.

-Да сме внимателни при изпреварване на други участници в движението, защото често колоната от автомобили пречи и затруднява останалата част от движението.

-Да не предприемаме маневри застрашаващи нас или останалите участници в движението.

-Да пропускаме останали участници в движението в колоната ни, за да избегнем предпоставки за ПТП.

-Да следим останалите участници в колоната за сигнали свързани със затруднение на движението на автомобил от колоната.

-Всеки, който има проблем с нещо от описаните точки, по всяко време, напълно спокойно, може да изпревари колоната и да ни изчака на паркинга пред заведението "Малкия явор"

 

12:00ч. Пристигане в с.Първенец и старт на купона !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, The Best Forman написа:

Ние сме готови :)

Да бе. Да дойда да ти я подсуша?

 

1-day-parvenec.thumb.jpg.bb5a4cd3f0a2abe27ef300ecbc133bdd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

IMG_20230407_151914.thumb.jpg.5c627aa3426fa30f2108f7849b75547f.jpg

Ние сме готови :)

 

 

Не сте! Къде са големите джанти? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, ghost_rider написа:

Не сте! Къде са големите джанти? 

На тавана ;)

За събора ще ги сложа.

 

Преди 1 час, Mishelle написа:

Да бе. Да дойда да ти я подсуша?

 

1-day-parvenec.thumb.jpg.bb5a4cd3f0a2abe27ef300ecbc133bdd.jpg

Вятъра я подсуши 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се страхотна среща! 

Искам да благодаря на всички присъстващи за хубавото настроение и приятния ден! 

Добре дошли и на многото нови съмишленици, с които се запознахме днес, и това им беше първо събитие, ще се радвам да се видим отново на следващите!

Лягам си с усмивка, и от утре започваме със снимките, поснимал съм малко :)

 

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше си супер среща. Макар че в началото бях по-скоро да си запаля окатавиата ,се радвам , че дойдой с с Марта. Благодаря и на цялата група за съпровода и че ме изчака да си оправя скоростите на магистралата ? на прибиране нямах никакъв проблем и се накефих на макс.

Благодаря на Иво, за организацията, на Марто , че ми прави компания и на Коцето генерално ?

 

Сега искам да става вече топло , че тази година ще покарам повече задномоторка ?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да Благодаря на организаторите за срещата, положили са усилия и то не малко. Благодаря и на домакините от Пловдив, скоро пак ще се видим.

Много нови и стари лица видях, беше много забавно, сега ще чакаме снимки.

PS. Браво на Данчо, искам само да знам ко има под капака бре човек, едвам те настигнах на връщане...

Аз се кефих зад теб как върви тая червена стрела. ????

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, diana_kraice написа:

Първо искам да Благодаря на организаторите за срещата, положили са усилия и то не малко. Благодаря и на домакините от Пловдив, скоро пак ще се видим.

Много нови и стари лица видях, беше много забавно, сега ще чакаме снимки.

PS. Браво на Данчо, искам само да знам ко има под капака бре човек, едвам те настигнах на връщане...

Аз се кефих зад теб как върви тая червена стрела. ????

 

На равно и надолу е лесно, нагоре обаче не и стига, надявам се като сложим 130-ковия карб да потръгне още малко ? и благодаря че се возихте по мен ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, roodnb написа:

Беше си супер среща. Макар че в началото бях по-скоро да си запаля окатавиата ,се радвам , че дойдой с с Марта. Благодаря и на цялата група за съпровода и че ме изчака да си оправя скоростите на магистралата ? на прибиране нямах никакъв проблем и се накефих на макс.

Благодаря на Иво, за организацията, на Марто , че ми прави компания и на Коцето генерално ?

 

Сега искам да става вече топло , че тази година ще покарам повече задномоторка ?

Чакаме снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много беше яко. Не съм очаквал , че така ще напълним паркинга, беше свежо и готино, искам пак. :) Огромни благодарности на Кранки, че се жертва да кара на връщане. Един приятел като му обясних как цяла маса ме гледа странно , когато се спомене за 206сс, каза че това е нормално. :D Aз завърших заранта, ето така. Поздрави за всички!

 

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.