Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бутон за изключване на тракшън контрол (TCS off)


winrg

Recommended Posts

Здравейте,

 

След 8 години с моята Октавия 2, започнах да се оглеждам за по-ново возило и мисля да пробвам Супърб 3. Разглеждам обяви колкото да се ориентирам с пазара и ми направи впечатление, че повечето нямат бутон за изключване на тракшън контрола (TCS off). Това допълнителна екстра ли се води или има вариант да цъкам някъде по таблета, за да се изключи. Зимата ходя често по планините и от време на време изключването на системите помагат за преодоляване на снежни препятствия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://youtu.be/Ke1MDG53E98

Почти всичко през медията се командва. Баровска ра'лта :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, winrg написа:

След 8 години с моята Октавия 2, започнах да се оглеждам за по-ново возило и мисля да пробвам Супърб 3. Разглеждам обяви колкото да се ориентирам с пазара и ми направи впечатление, че повечето нямат бутон за изключване на тракшън контрола (TCS off). Това допълнителна екстра ли се води или има вариант да цъкам някъде по таблета, за да се изключи. Зимата ходя често по планините и от време на време изключването на системите помагат за преодоляване на снежни препятствия.

Да, води се допълнителна екстра, но както е писал Велко, може и през медията да управляваш TCS-а. НО! Не очаквай чудеса! Без допълнително пипане, реално няма пълно изключване, независимо дали с краткото или дългото натискане.... за съжаление. Т.е., ако очакваш, че ще можеш да дрифтиш се подготви за прекодиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разясненията. То и на Октавията не се изключва напълно, но пак позволява боксуване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно питане се появи докато разглеждам обяви. При един и същ "телевизор" на средната конзола, в жабката има различни варианти, от само 1 SD карта, през 2, 2 + сим карта, CD/DVD. Тези разлики имат ли значение за функционалността или са просто допълнителни слотове за източници за мултимедията? Сим картата за интернет ли се използва или само за спешно обаждане при авария с МПС-то?

 

925232006_.png.57e24b081f4646c81181c0eb8f1e8e38.png

 

1209535578_.thumb.png.5c13422b31f0490e07123bc18ff278f9.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

При мен на слот 1 е картата за навигацията. В слот 2 си слагам карта от която слушам музика.

Имам бутон за тракшъна, но като го натисна само пише ASR off. В менюто вече има още една опция за избор и тя е Sport, но както казаха по напред не се изключва нищо напълно.

 

Редактирано от chaveto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.