Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

По твърда рейка


Ppetrow02

Recommended Posts

Здравейте колеги имам въпрос, имах два пасата б5 единия 1.6 1997 година другия 1.9 110 synxro 1998 шкодата нали е на платформата на пасата по голяма и луксозна, обаче волана е доста по твърд от на пасатите не е толкова леко като на тях и се питам дали има проблем някъде или просто рейката е такава по твърда благодаря предварително. 

Редактирано от Ppetrow02
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен по-старите модели имаха опция, през VAGCOM/VCDS да се настройва "твърдостта" на волана. При по-новите опцията я има в менюто за режим на каране. Та може да погледнеш настройката при някой с VCDS. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Преди 14 часа, sauber написа:

Рейката си е твърда, няма проблем :)

Да четох доста, не съм единствен. А дали може да се сложи от пасат??? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Ppetrow02 написа:

Да четох доста, не съм единствен. А дали може да се сложи от пасат??? 

 

Не мога да Ви кажа. Би трябвало да може, защото механично са на 90 и повече процента идентични с Пасата. Което не означава, че предположението ми не може да е грешно, поради някоя шашава особеност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, sauber написа:

Не мога да Ви кажа. Би трябвало да може, защото механично са на 90 и повече процента идентични с Пасата. Което не означава, че предположението ми не може да е грешно, поради някоя шашава особеност.

И аз така мисля съгласен! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.