Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

О - пръстен на масло охладител


Ppetrow02

Recommended Posts

Здравейте гледам ми тече доста масло и след оглед видях, че масло охладителя е целият омаслен, четох и видях, че се сменя о-пръстена но не знам как да стигна до него видях, че под него има гайка но не съм сигурен дали се сменя от там. Четох, че се развива маслени филтър и под него имало гайка обаче мисля, че не се отнасяше за superb 1. Някой сменял ли е да ми даде насоки? Благодаря! 

IMG_20221223_163533.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм го на Голф2 , предполагам и тук е подобно .. сваляш масления филтър (не знам как стои въпроса с елементовите) и под него трябва да има голяма гайка , която се отвива и се сменя О-пръстена.

Хубаво е да направиш това при смяна на маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, The Best Forman написа:

Правил съм го на Голф2 , предполагам и тук е подобно .. сваляш масления филтър (не знам как стои въпроса с елементовите) и под него трябва да има голяма гайка , която се отвива и се сменя О-пръстена.

Хубаво е да направиш това при смяна на маслото.

Моя е елементов, днес купих пръстен утре ще го сменя разбрах, че от долу се отвива! Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.