Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кабели за свещи


vladkant

Recommended Posts

Здравейте, може ли да ми препоръчате кабели за свещи- пробвах на WIFI, ама прекъсва че връзката не е стабилна ?

Става въпрос за фолксваген фокс 1.4, днес я припалих и се оказа че един кабел хвърля искри от към дистрибутора (ако така се нарича, последно на жигула съм сменял кабели), има ли някаква разлика или стават всякакви кабели.

извинявам се за тъпите въпроси, но последните десет години карам само дизел и съм изостанал с бензинките.

Благодаря предварително ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Stormbringer написа:

Доволен съм от Bremi и Tesla.

това са по бюджетни не съм особено доволен моите са bremi на около 20 к км, взе да  прекъсва на влажно, ако иска нещо качествено beru или оригинални 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, sauber написа:

Bosch, Beru, NGK, няма да сбъркаш :)

Подкрепям.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.