Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Халдекс


Данаил Росенов Димитров

Recommended Posts

Колеги здравейте. Купих си октавия wrs2017г4х4. Комби. Чува се халдекса да вие и ми казаха, че трябва да го сменям в Еуратек. Подлежи ли на ремонт и ако не мога ли да си купя втора употреба ако някой може да ми помогне с информация ще съм благодарен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори да разбира, той не е сервиз. Помага повече с електрониката на халдексите и не прави тежки ремонти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога го купи тоя ВРС?Кара ли го с летни гуми?Да не би виенето да се е появило след монтажа на зимните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, audirulzz написа:

Кога го купи тоя ВРС?Кара ли го с летни гуми?Да не би виенето да се е появило след монтажа на зимните?

Не е ясно за конкретния случай, но понякога е обратното, може да вият и летните гуми. Просто трябва да се провери с друг (читав) комплект, а може и лагери да са. И двата варианта са по-благоприятни от ремонт или смяна на халдекс. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен и мои познати се наблюдава виене след монтаж на зимни гуми.

За останалото си прав :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям горните мнения. И е добре да се разбере виенето постоянно ли е, и ако не е, при какви обстоятелства се появява и изчезва.

напр. при определена скорост на движение или предавка, в завой, при подаване или отнемане на газта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.