Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Капачки за джанти


Recommended Posts

Здравейте!

Искам да попитам дали някой е срещал джанти с такива капачки и евентуално от къде мога да се сдобия с резервни?

Прикачил съм и снимка на джанта, с такава капачка.

В момент на отчаяние си поръчах от китайците едни капачки, но за съжаление не пасват.

Рових из нета, но не успях да намеря същата или подобна, която да пасва на джантата.

Единственото, което намирам са обяви за продажба на джанти като мойте и обявата от линка, но тя е много стара и е за америка и не ми се струва удачно да я купувам от там, ако въбще е налична все още.

Ходих и до един магазин в Младост 2 (за София става въпрос), за автоаксесоари и имаше супер много видове капачки, но не и такива кавито ми трябват.

Та ще съм благодарен ако споделите мнение или пък ме насочите къде да търся.

 

 

90872952_824344864709140_7779674215447265280_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Поръчай си от Али експрес. Ще дойдат за няколко седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
На 5.04.2023 г. at 23:07, al_tishone написа:

Поръчай си от Али експрес. Ще дойдат за няколко седмици.

Благодаря за съвета.

За съжаление, тези които си поръчах не са съвместими с тези джанти и не мога да открия подходящия размер в алиекспрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Различни джанти имат различни централни отвори - измерете диаметъра и търсете капачки с такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
На 29.11.2022 г. at 19:02, rjotto написа:

Ходих и до един магазин в Младост 2 (за София става въпрос), за автоаксесоари и имаше супер много видове капачки...

Би ли споделил къде се намира този магазин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимните гуми са  на джанти Енцо с диаметър на капачката 60 мм. (нито 56 , нито 65). Взех от една обява 65 мм капачки , разлепих емблемите и ги залепих на оригиналните за джантите капачки , а излишноте ръбове подгънах и така си карам вече 5-6 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.