Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем ABS/ESP Octavia 2 FL


Nikolay Dakovski

Recommended Posts

Здравейте , може ли някой да помогне за проблем с модул ABS/ESP? Един ден докато жена ми караше просто колата изписука на таблото светнаха ABS;ESP и лампата за ръчна спирачко която постоянно мига. Няколко души ми обясниха ,  че ще се оправят нещата само с нов модул и май на там отиват нещата. Все пак реших да попитам хора с повече опит в стопанисването на Октавия дали някой се е сблъсквал с моя проблем и дали е намерил читав сервиз който да му помогне с ремонт. В момета чакам от един сервиз който вече 2 пъти прави някакви неща , взема някакви пари и модула продължава да не разботи. Сега ще сменя процесора и твърди , че ще проработи. Аз съм без избор защото вече набутах известна сума при него без ефект и поне за последно да опита нещо. Това е моя модул.

Предварително благодаря.

1668508115237.jpg

1668508115228.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачиха ли я на диагностика преди да започнат смените? Да не се окаже, че е датчик или зацапана гривна на някое от колелата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.