Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Регулиране фарове на Шкода Октавия II


samy

Recommended Posts

Здравейте, лесно ли се регулират дневните свелини (късите) на Октавията, т.е. мога ли да го направя сам? Какъв инструмент е необходим и има ли автоматична регулировка някъде на таблото? Ако качите линк към клипче или снимки, ще съм ви благодарен. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с ксенон, нямаш врътка в ляво на таблото до ключа за фаровете и ако светят не където трябва, значи има някакъв проблем с кантарите. Пак можеш да ги регулираш ръчно, от самите фарове с шестограм или кръстата отвертка (не съм сигурен), стига да спазиш схемата. Има я в интернет пространството, лично съм я ползвал и съм настройвал на няколко коли. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Izolini написа:

Тази Октавия преди, или след 2009 е? 

От 2008 г. е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.