Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Диапазон Винетка (обхват-пътища)


Levcho

Recommended Posts

На 6.11.2022 г. at 14:15, PRR написа:

Велко, съгласен съм, че в по-голямата си част нещата са ОК, НО! НО-то е, че системата трябва да е така създадена, че да те уведоми по най-бързия начин за нарушението, а не да разбереш след месеци. Това не е нормално и не трябва да е така. И не трябва да се разчита на другите, т.е. застрахователи, сервизи и т.н. 

Лятото на една отбивка заговорих ТОЛ-аджии. Пушихме по цигара и ми споделиха как бачка системата им. Имат 2 компютъра вътре дори и пос терминал. Като засекът камерите нарушител в тяхна посока софтуера почва да го следи при преминаване на следваща камера и ги информира за очаквано време на пристигане при техния пост и почва да писука сериозно като наближава... Имат си принтер и разпечатват броя нарушения. Системата им ми се видя доста технологична, ако спре някъде между камери нарушител дори и за няколко часа, пак не се спасява, тръгне ли първата камера пак го е засякла и пак ги информира. Снимките от тия камери са в нечовешка резолюция, виждат ти и космите в носа! Показаха ми в този момент как чакаха 28 МПСта. Споделиха, че приоритетни са били преминаващи с чужда регистрация и най-вече ТИРове. Според мен умишлено не се известяват водачите! Отделно защо не се свърже и на гранична полиция системата и да си плащат и тези с чужда регистрация. Над 3/4ти са гратисчии. Виж на влизане от Турция в БХ ако си карал фри или с превишена скорост, как ще минеш... 

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.