Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

устройство за авт.включване на светлини


Peev64

Recommended Posts

Колеги някой би ли ми препоръчал  модул за автоматично включване на фаровете и съответно схема на свързването му за Октавия 1, 2002г., 2000 куб.см. 116к.с. бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЪК лятото взех такъв модул. Излиза около 50 лв. с доставката. Има доста благи функции ако ти харесват глезотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, има няколко вида модули. Може би трябва да се запозная .. моята дали има сензор за светлина или не. С който да ползвам Photon2 или CarDRL5.

Само дето не маирам никаква литература за моята, понеже е някаква версия "SlapShot" и не намирам много за нея.

 

Малко ми е странно това управление със светлиният каксон, но предполагам ще е нещо доста простичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Car drl 5. Ползвам го на Октавия 1 вече три години. Даже съм си купил и за другата кола, но не и идва ред. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за CarDRL5.

 

Ползвал съм го на 3 коли вече . Работи перфектно . 

Има си достатъчно функции и глезотийки , а и монтажа е сравнително лесен ( @The Best Forman ги е слагал на всичките коли :) )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.