Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мултимедия


Каров

Recommended Posts

@JORDITO може да помогне в тази насока. Доста редки са О1 за медии, но все от някъде може да се извади жокер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм запомнил от разговора с @JORDITO, който ми постави медия на Супърб 1, на Октавия 1 се слага същата. Около месец я ползвам, щастлив съм от нея и проблем на тоя етап не виждам да има.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто информативно, бутоните на волана, могат ли да работят с тези мултимедии или е въпрос на желание и средства от страна на клиента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, JORDITO написа:

DSC_6378.jpg

 

DSC_6376.jpg

 

Може ли ориентировъчна цена за цялата работа- мултимедия плюс работа?

И един страничен въпрос, по скоро молба към собственика на колата (надявам се че чете тази тема)- възможно ли е да ми снима буксата на бутона ESP И цвета на кабелите, ще съм много благодарен ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.10.2022 г. at 9:52, ghost_rider написа:

Чисто информативно, бутоните на волана, могат ли да работят с тези мултимедии или е въпрос на желание и средства от страна на клиента?

За съжаление Ок1 и Суп1 са решени бутоните на волана по много тъп начин и реално аз нямам вариант да ги подкарам. Гледал съм руснаци разкостват волана, сменят кабели и  платки и запояват елементи и с мъка ги подкарват.

 

Преди 23 часа, vladkant написа:

Може ли ориентировъчна цена за цялата работа- мултимедия плюс работа?

И един страничен въпрос, по скоро молба към собственика на колата (надявам се че чете тази тема)- възможно ли е да ми снима буксата на бутона ESP И цвета на кабелите, ще съм много благодарен ?

 

Андроид 11, осемядрен процесор, 4 гб рам и 64гб вътрешна памет. DSP процесор за управление на звука. Медията е 520 лв с монтажа.

Отделно адапторната рамка е 16-18 лв. 

 

Редактирано от JORDITO
  • Благодаря 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.