Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 4


Stefan_dok

Recommended Posts

Здравейте Колеги. Нов съм в групата. С нетърпение очаквам първия си нов автомобил- О4 Combi Edition 2.0 190 к.с. 4 х 4 7DSG. Конкретно към въпроса: Някой от вас да е слагал протективно фолио на предната част на автомобила- броня, фарове и преден капак? Виждал съм на други марки автомобили и мисля, че има смисъл що се отнася до предпазване от камъчета и др. В Еуратек Дружба ми отговориха, че не предлагат подобна услуга. Ако някой го е правил моля за мнение. За гр. София става дума. Забравих да спомена колата ще е на лизинг, ако това има значение за евентуални такива действия от моя страна. Благодаря и лека вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и дано чакането мине бързо.

Щом е за София препоръчвам Бул-Фолио, които са и клубен партньор. Аз съм правил при тях няколко неща и останах доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е лизингова условията по каското ще са идеални. Нисля, че няма смисъл от фолио. Застрхователите покриват щети от камъчета. Другия вариант е да и направиш една керамика, което също ще ти пази боята.

Редактирано от Деян
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Деян написа:

Щом е лизингова условията по каското ще са идеални. Нисля, че няма смисъл от фолио. Застрхователите покриват щети от камъчета. Другия вариант е да и направиш една керамика, което също ще ти пази боята.

 

Тооо... идеята не е да се боядисва :) Идеята е да се защити/запази оригиналната боя. Същото и с телефоните - не е идеята да се слага фолио/протектор на екрана, защото няма екрани (със застраховка си има много екрани), ама никой не е като оригиналния за първоначално вграждане. Това...ако си фанатик по темата, нали. Не, че ако се направи хубаво има някакъв проблем с новата боя, но е "различно" :) 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А другия вариант е да се сложи спойлер. Има едни пластмасови (даже и оригинален аксесоар) седи много приятно поне при голф. Виждал съм го в каталога на Порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Деян написа:

А другия вариант е да се сложи спойлер. Има едни пластмасови (даже и оригинален аксесоар) седи много приятно поне при голф. Виждал съм го в каталога на Порше.

Вероятно имаш предвид дефлектор. Продват такива по магазините за автоаксесоари тип Бестауто и други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.