Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 1.4 16в влиза в авариен режим и светва epc


radomitev

Recommended Posts

Здравейте, имам фабия 1 1.4 влиза в авариен режим и светва  epc. Сменен е дросел, мап, педал на газта и го прави отново. Когато поседи загасена изчезва надписа epc за известно време и колата се оправя, после изведнъж при каране отново светва. Моля за помощ. Пускам снимка от последната диагностика и грешките, които излизат. Благодаря!

Screenshot_20221001_194943_Gallery.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не съм прав ама май май компирчето е заизфирясвало. Ако е сменян се надявам да е със същите фабрични идент инициали иначе нйенте. Нанай... Наада... Но дано не съм прав де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, сменян е със същите инициали е. От няколко дни карам само на бензин и не е правило проблем. Изчистих грешките и до момента и грешки не трупа никакви. Може ли проблема да се дължи на газовата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, radomitev написа:

Здравей, сменян е със същите инициали е. От няколко дни карам само на бензин и не е правило проблем. Изчистих грешките и до момента и грешки не трупа никакви. Може ли проблема да се дължи на газовата.

Може да не е регулирана правилно или да не е правилната (ако не е газов инжекцион) .. карах три години и малко отгоре Ф1 на газ и нищо не е светило , но бях сложил инжекцион , въпреки че се опитваха да ме убедят , че и с обикновенна уредба ще работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.