Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Премахване на safe securing при фабрична аларма


PIIIcoppermine

Recommended Posts

Здравейте , онзи ден установих , че ако се заключа с дистанционното в колата , е невъзможно да се излезе . Това породи въпроса , възможно ли е да се изключи малоумната функция safe securing през VCDS? Става въпрос за това -

https://www.carmanualsonline.info/skoda-fabia-2003-1-g-6y-owner-s-manual/?srch=alarm

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , а ако електрониката се прецака и ме заключи един приятел ме посъветва да изляза през багажника .... Тази функция за мен е опасна и непрактична .. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, The Best Forman написа:

Натисни втори път бутона за заключване и ще можеш да излекзеш от заключена кола.

Точно! При заключване натискаш 2 пъти бутона и се деактивира функцията сейф-нам-си-кво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ghost_rider написа:

А теоретично, къде е ключа в този момент, когато си заключен? 

Kлюча може да е в теб , или някой отвън да те заключи с него. Резултата е същия.

 

Преди 8 часа, zloQQ написа:

Точно! При заключване натискаш 2 пъти бутона и се деактивира функцията сейф-нам-си-кво :)

Да де , но аз искам да го спра по дифолт.

 

Преди 10 часа, The Best Forman написа:

Един приятел ми каза - "реплика от Комиците" ?

Я влезни у фабията , да те видя ако не се сетиш за багажника , как ще излезеш . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , обикновенно аз заключвам колата отвън и ако се случи да заключа някой вътре (за малко) , той е или много заспал , или много злоупотребил и не му е до слизане ?

П.П. И един джокер - всеки подглавник е със заострени краища на стеблата и винаги може да излезеш през някой прозорец ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През вагком мисля, че може да се спре. Има функции на алармата със сигурност. Ама требе да ги откриеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PIIIcoppermine написа:

Kлюча може да е в теб , или някой отвън да те заключи с него. Резултата е същия.

 

Да де , но аз искам да го спра по дифолт.

 

Я влезни у фабията , да те видя ако не се сетиш за багажника , как ще излезеш . :D

Щом ключа е в теб, натискаш бутона и се отключва. 

Ако имаш задни ръчни прозорци (знам че твоите не са), пак можеш да излезеш, и накрая багажника независимо от типа на автомобила. А както каза Гената, имаш и жокер - стъклата не са бронирани ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.09.2022 г. at 17:26, The Best Forman написа:

П.П. И един джокер - всеки подглавник е със заострени краища на стеблата и винаги може да излезеш през някой прозорец ;)

Това също е полезно, аз тъкмо мислех да си купувам чук за прозорци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PIIIcoppermine написа:

Това също е полезно, аз тъкмо мислех да си купувам чук за прозорци.

Ако пътуваше с ГТ , можеше да си откраднеш ?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.