Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спиране на пръскалки на фаровете


Nikolai2131

Recommended Posts

Здравейте, някой може ли да ми каже през Vagcom дали може да се изключат пръскачките на фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Central electric - Coding - някъде има тикче на "Headlamp washer system" из битовете като се махне не би следвало да работят. Другият вариант е да им се променя интервала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Penata написа:

Central electric - Coding - някъде има тикче на "Headlamp washer system" из битовете като се махне не би следвало да работят. Другият вариант е да им се променя интервала.

Не не е там. 

Регулира се в адаптации, за да не харчи вода като лудо. 

 

Блок 09 → логин-парола 31347 →

адаптация →  (1)-Windshield wiper-Anzahl – [LO]_Anzahl Betaetigungen Frontwaschanlage pro SRA Aktivierung → стоиност «15» ще сработва на всеки 15 включвания 

(2)- Windshield wiper-SRA Verzoegerungszeit → стоиност «2000» → запазване .сработва с задръжка 2 секунди 

(3)- Windshield wiper — SRA Waschzeit → стоиност «1500» → запазване.колко секунди ще работи

Редактирано от JORDITO
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто пръскаш на къси импулси (под зададеното време за включване), когато не искаш да ползваш пръскалките на фаровете. Примерно 3-4 бързи пръсвания, пак ще има достатъчно вода на предното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, винаги топ коментари. ? А може и да се измъкнат маркучите и да се бодне по един болт за тапа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или откачи буксата на помпата. За фаровете е отделна. Ползвам пръскалките за фаровете на Фабията така и знам, че винаги могат да сработват на всяко 4 пръскане, ако ми потрябват. Ако те изплискат с кална вода и веднага не изплискаш фаровете след няколко минути топлината от крушките ще направи пръскането безмислено.

Благодаря за напомнянето, защо спрях да пиша тук.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, ID A написа:

Благодаря за напомнянето, защо спрях да пиша тук.?

Да , не е лошо и аз да спра. Въпросът на човека е конкретен. VCDS, спиране и т.н. Всякакви инжинерни похвати за 1000MB с тел и свинска опашка са ......?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.