Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оборотите падат


destiled

Recommended Posts

Здравейте,колеги.

Имам следния проблем,колата е 1.8 турбо 150 коня Agu бензин чист без газ.При каране когато изключа от скорост,оборотите падат под 800 на около 500 и се връщат след това на 800.Не го прави всеки път,мисля че е от дросела но не съм сигурен и бих искал да чуя и друго мнение.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих заложил на зацапан дросел, но едва ли това е единствения възможен проблем. Все пак едно почистване няма да е излишно, но го демонтирай, за оптимален ефект. А ако ефекта не е задоволителен тогава може да търсиш друга причина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След чистене на дросела,проблема отново се проявява,мисля да почистя стъпковото моторче.Дали е възможно да е от него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След чистене на дросела,проблема отново се проявява,мисля да почистя стъпковото моторче.Дали е възможно да е от него?Не съм адаптирал дросела след почистването,видимо не е създало проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Може да е късно, но точно това прави когато е прецакан датчика за температурата на охладителната течност.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.