Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Халогени в главния фар


Nikolayyy111

Recommended Posts

Здравейте,колата е Октавия 1 комби фейса 1.9тди 90ка

Открих,че на левия фар имам лупа и до колкото разбрах това е халоген,но на другия има капаче просто 

На левия фар имам крушка,но има една букса която отива към крушката H4 и не е свързана никъде.

Въпроса ми е къде се свързва и може ли и да десния фар да се сложи 

Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Nikolayyy111 написа:

Здравейте,колата е Октавия 1 комби фейса 1.9тди 90ка

Открих,че на левия фар имам лупа и до колкото разбрах това е халоген,но на другия има капаче просто 

На левия фар имам крушка,но има една букса която отива към крушката H4 и не е свързана никъде.

Въпроса ми е къде се свързва и може ли и да десния фар да се сложи 

Благодаря предварително 

Явно единия фар ти е сменян. Вероятно е този с лупата, щом няма окабеляване до крушката. Виж на ключа за фаровете 1 или 2 позиции имаш за издърпване. Когато е само една, значи имаш светлина за мъгла само отзад и инсталацията ти не е направена за фарове за мъгла.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.