Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив


Rosen Raychev

Recommended Posts

Привет,

След като обсъдихме на днешната сбирка, решихме да възобновим регулярните срещи в Пловдив. Избрано е ново място за тях - автомивката, която се намира до бензиностанция Круиз срещу затвора. Ще се провеждат всяка трета неделя от месеца от 14ч., като ще гледам да предупреждавам за забравящите:)
Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Rosen Raychev написа:

 бензиностанция Круиз срещу затвора.

 

Направо, като местоположение "При бай Ставри". Всички са чували за него. :) Круиз на бул. "Южен" звучи по-безопасно, мисля. 

п.п. имаше един виц - Преди живеех срещу затвора, сега живея срещу нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Пускам едно напомняне - тези неделя се пада 3та, ще има ли желаещи на 18.09 от 14ч. на новото място??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото място не ни изкефи нещо. Два сгънати чадъра, открито, слънце и много вятър. И само вън. Тоест, при по-лоши метео условия не е подходящо. След половин час висене там/да изчакаме евентуално закъснели мераклии/ направихме едно колонно кормуване до фитнес залата до стадион "Локомотив", непосредствено до парк "Лаута". Тя разполага със заведение, в което се предлагат кафе, напитки, има голям навес с мека мебел. Вътре има маси, така че и за зимата е подходящо. Спокойно заведение, няма хора и има паркинг за автомобилите.

Шест човека се събрахме на срещата и комисията единодушно реши сбирките вече да са там. Росен може би ще даде някаква локация на мястото, щото е трудно за обяснение, за тези които не го знаят. Иначе, присъстваха обичайните заподозрени. Ицо от сервиз "Люси" дойде, Цецо с белия Супърб.

Иво @__smirnoff__, този път с Кодиака. Въпреки, че не можеше да присъства поради ангажименти, все пак намери време, макар и за малко да уважи срещата:

 

IMG_20220918_151630.thumb.jpg.247b35d40bc5e4c7f56e18955b9500b3.jpg

 

снимка @Rosen Raychev

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, joro-120L написа:

Росен може би ще даде някаква локация на мястото, щото е трудно за обяснение, за тези които не го знаят.

 Това е локацията:

 https://goo.gl/maps/miujumv5yotNH9Ae9,

А на този сайт има снимка отвън: https://opoznai.bg/activities/view/2598

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от днес, да се добие някаква представа. Не съм се запалил по фитнеса.:) С един приятел се виждаме на кафе там.

 

77d67503-6888-45c1-abac-bcd2cf535f34.thumb.JPG.62c931b0b3776944eb13d62629c07a89.JPG

 

3328dbbc-3713-4a6d-803b-18b10f0307c9.thumb.JPG.8e2b186edd5c19e7b91a7df33e2e50b6.JPG

 

a39e9ebb-5e7f-4178-bf4e-12085f97d88e.thumb.JPG.252df44d4bb5b0e879cad9c555f4a9fd.JPG

 

И поглед към паркинга. Шкодите са случайни. Собствениците им са дошли да спортуват.

 

aeaac565-aa59-434d-b015-2c33c8378db0.thumb.JPG.732fb32aa284b58f40159bb2783dedc8.JPG


 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В колко часа, Роска? 

И пак ли на същото място?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
преди 45 минути, Rosen Raychev написа:

Налага се да пропусна, че сме в бокса?

 

Роска, да мина да те взема? На Супърб да те повозя. Знам, че предпочиташ 120ката, но няма да съм с нея. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, joro-120L написа:

Роска, да мина да те взема? На Супърб да те повозя. Знам, че предпочиташ 120ката, но няма да съм с нея. :)

Eхх, едвам ме нави?
Значи да събирам групата по фейсбука?

Редактирано от Rosen Raychev
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Izolini написа:

Да се обадите на Цецо, че той все не е разбрал!

Този път беше първи в списъка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ами да мислим :)

Аз ако не съм някъде по селата или по магазини, ще дойда. Жената си е заплюла уикенда за последни покупки и ще ме влачи по магазини, така че  не мога със сигурност да кажа. Но имам ли свободна дупка - идвам!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.12.2022 г. at 18:43, Rosen Raychev написа:

Тази седмица ще мислим ли нещо??

Писал си ми на месинджъра и си изтрил нещо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Цецо ıYı написа:

Писал си ми на месинджъра и си изтрил нещо. 

Понеже всеки от групата е тръгнал по задачки, реших за по-добре да я отложим за следващия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.