Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за средно и задно гърне.


Pupesha

Recommended Posts

Привет!

От известно време съм горд собственик на Fabia Combi 1.9TDI 2003г. двигателя е ATD. Задното и средното гърне са за смяна. Зарових се по каталозите и видях, че модела след 2004 година идва само със задно гърне и тръба на мястото на средното. Въпроса ми е според вас мога ли да мина и аз на тази конфигурация за моята модификация?

Хубава вечер на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е :). Катализатора е преди него. До 06 2003 двигателя е ATD и изпускателната система е катализатор - средно гърне - крайно гърне. След това двигателя е AXR и изпускателната система е катализатор - тръба - крайно гърне. И затова се чудя дали мога да спестя средното гърне и при моя двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.08.2022 г. at 8:40, fabia 1234 написа:

естествено че можеш

Някаква насока дали ще се усети подобрение в работата на двигателя и до колко ще се увеличи шума? ?

Редактирано от Pupesha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pupesha написа:

Някаква насока дали ще се усети подобрение в работата на двигателя и до колко ще се увеличи шума? ?

зависи какво е крайното гърне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.08.2022 г. at 14:32, Pupesha написа:

Някаква насока дали ще се усети подобрение в работата на двигателя и до колко ще се увеличи шума? ?

Според мен , ако крайното гърне е нормално / или оригинално / няма да имаш проблем с увеличаване на шума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.