Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с отваряне на багажник на Шкода Фабия 2004г


dark_8877

Recommended Posts

Здравейте! След измиване на фабията  (хечбек)  вчера не иска да се отключва багажника. Заключвам с ключа и се отварят останалите врати без багажника. Проверих бушона отстрани на таблото беше изгорял и го смених с нов, но проблема не се оправи. Днес я карах на един майстор по токовете, но без много да му мисли вика моторчето било забило и трябвало да се смени. Вика ми ела утре носи 40лв за моторчето  и 20лв за труд. Дайте някакъв съвет какво може да се направи само смяната ли е вариант?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За начало провери и новия бушон да не е изгорял. Може да е влязла вода някъде и да дава на късо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, winrg написа:

За начало провери и новия бушон да не е изгорял. Може да е влязла вода някъде и да дава на късо.

Здрав е бушона видимо , сложих и друг нов , който имам и пак не работи. Може би е изгорял заради късо след намокряне, но и нещо друго е развалено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравей,оправи ли се багажника.На фабията бутона за отваряне е електрически, там има микроключе и най вероятно то прави проблем и не пуска ток на бравата.Отваря се и се ремонтира,аз си го оправих сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.