Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Върнах се във ВАГ с VW Поло 1.6 ТДИ


Recommended Posts

Здравейте, след като се разделих с моята голяма любов Октавия 1.9 ТДИ и ми се счупи джипката трябваше да прибегна до покупка на резервен автомобил който да става и за женско ползване. Търсенето беше доста припряно и не съм избирал много, но случайно намерих едно Поло на няма и 4г още в гаранция и на малко км. Доста ми хареса и се навих да го взема. И така жена ми е сдоби с кола, а аз с още нещо което трябва да поддържам. За момента съм доволен от автомобила като той е определено не спортен, но приятен за каране и доста икономичен - с 40л трябва да минава над 850км още не съм засичал пълно-пълно, минал съм около 700км. Изненадващо за мен беше колко багаж събра, бяхме на море 2ма възрастни и 2 деца , беше фул на макс отвсякъде, но доста багаж беше това, жалко, че не направих снимки. Въпреки товара на Тракия си държи доста добре. После минах Слънчев бряг - Варна, там имаше доста смяна на предавките, но това е нормално според мен в прохода с изкачвания и слизания. Прилична возия за този клас и материали според мен. Нивоно не е високо , но лично тъча ме кефи доста. За момента имам само тези снимки , но ще сложа още. Предния собственик и понаправил някой промени по екстериора, мен чертата много ми допада на капака. Естествено какъвто съм карък вече ми светна лампа - за ниво на антифриза, долях малко и не е светвало нищо вече 50км и другата седмица в Аутотрейд като сменям масла и филтри ще огледат за течове.

288065297_973657303318313_2945337647900022504_n.jpg

288412794_544800093985571_2495083854152973216_n.jpg

  • Одобрявам 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна кола! Много добре изглежда! 1.6 ще е икономичен на това купе със сигурност,а динамиката би трябвало да е достатъчно прилична. Честита придобивка! Безаварийно да Ви вози!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За икономичността ще знам след малко, светна лампата и ще го напълня догоре, но очаквам нещо като 4.5. Динамиката е прилична , но с чести смени на предавките особено на извънградско немагистално. Иска ми се да сложа заден парк троник, ако някой е правил подобна интервенция и да е станало макс като стоковото ще се се радвам да сподели опита си .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разход по колонка 4,7/100 (същия и по бордовия което ме изненада, Октавията ми даваше разлика поне 0.8-0.9), като това е извънградско предимно, без магистрала, натоварена доста + 200-250 км градско и 90% от времето с климатик. Определено официалните сервизи не познават парите: масло, филтри, спирачна течност смяна + някакви си инспекции 950лв. На мен лично ми се струва твърде завишена цена, но докато е в гаранция ще е така. Оригинална камера от VW няма опция да се сложи, но има заготовка за парктроник което е добре, 1200лв приблизително с труд и боя за задна броня (нещо което отново ми се струва х3 спрямо нормална цена която трябва да е). @skodafen ако препоръчаш и сервиз за подобна интервенция ще е супер, само се чудя жената как ще се оправя да паркира по картинка :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.