Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

01.07 или 02.07 ?


kukumitcin

Recommended Posts

Привет колеги, 

 

мисля , че е време да подновим срещите в Пловдив, като разбира се колегите от други градове са добре дошли !

Идеята ми е отново срещите да станат редовни...например последна събота или неделя на месеца за това и заглавието на темата е такова.

Предполагам, че за повечето ще е по-удобно неделя, но все пак трябва да го обсъдим. 

Времето вече е добро и може да се възползваме да пием по бира или пък кафе :D

 

Очаквам предложения за място и час ;)

 

 

Редактирано от kukumitcin
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм съгласен, обаче място не се сещам за нещо вътре в града. Предният път на гребната не беше много зле, но няма място да седне човек или да си вземе нещо да пие/яде. Миналата година имаше няколко импровизирани сбирки в стил на we built it по паркинги на магазини, което не мисля, че е много добра идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е страхотна, с две ръце съм за! За съжаление, обаче, уикендите обикновено ме няма, гледам да се изчеша нанякъде, този уикенд също ме няма и няма да мога да присъствам :(

 

За място - на гребната си е традиционно място за срещи, но откакто няма кафе, наистина не е много подходящо. На гарата в тракия, до Сингър, също има паркинг, там сме се събирали с други клубове, а и може да се пийва, да се хапва.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Понеже не успяхме да се нагласим, какво ще кажете да измислим нещо за идния уикенд или пък някоя вечер през седмицата?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Rosen Raychev написа:

Понеже не успяхме да се нагласим, какво ще кажете да измислим нещо за идния уикенд или пък някоя вечер през седмицата?

 

Според мен, най-добре е неделята. За през седмицата трудна работа. Както софиянци са го направили. Фиксира се една неделя в месеца, час, прави се една тема и това е. Който има възможност идва.

Остава да се избере мястото. Ако тези дни се видим може да го обсъдим. Или, ако има идеи, може и в темата.

За тази събота или неделя съм ОК. Роска, казвай къде и в колко часа.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За място скоро си говорехме с Пейо, като той предложи кафенето на автомивка в близост до бензиностанция Круиз, това което Иво предложи също е добра идея, а още един резерва вариант си мислех за кафето, което се намира на улицата успуредна на гребната (продължението на 6-ти септември) точно до моста.
А пък за час може пак в 14ч, стига да не е много жега.
 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То след 14ч. все е жега. В неделя го дават 30гр. Мисля, че е поносимо.

Значи в 14ч. на стадион "Пловдив", където си се събираме и от там ни водиш в кафето на гребната под сянката на дърветата и на хлад до канала.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласи ме, сега остава и да има желаещи?

Утре вечер ще пиша и по групите във фейса за тези, които рядко влизат във форума. 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.