Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Взаимозаменяем салон за Комби.


Schnitzera

Recommended Posts

Здравейте , нов съм във форума наскоро се сдобихме с Октавия 1 4х4 AGR и до момента се чудя защо не сме се насочили към нея по-рано ( Леон ARL беше предната):D  Само седалките не ги намирам за особено комфортни и се чудя някой дали е сменял със други такива от VAG семейството. Предните предполагам няма да имат ядове ,но на мен главно питанката ми е за задната за да няма разлика.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл! ето една полезна тема от "братовчедския" форум (надявам се, модераторите нямат против линка): https://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=1&t=168030&start=360&hilit=съвместимост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Салон пасва от Голф 4 , Сеат Леон или Ауди А3.

И от трите модела съм качвал на Октавия 1, като само със салона от Ауди ми се наложи да сменям и буксите.

За задните няма да имаш никаква драма пасват без никакви проблеми.

Редактирано от kukumitcin
  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекаро от Голф 4 пасва перфектно. И буксите и всичко. Ако ти харесва и от Леон пасва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.