Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член, нов vRS


Recommended Posts

Здравейте, 

С някой от вас ес запознах днес на Open-AIR Fest, но за тези, с които ще се видим за първи път в най-скоро време аз съм Ники :) и мерси за поканата @roodnb(тоз пък от както сме колеги от 10тина години само за Шкода говори :D)

 

От доста време си търся нова приятелка, която да вози смейството и да не се притеснявам много за мястото в багажника и преди около 3 седмици се запознах с една Octavia 3 vRS230 Combi preface. По стара българска традиция се представи за по-млада с около 75к км, но все пак се харесахме и се взехме. Има си всичко без адаптивен темпомат и климатроник за задните седалки(подгрев има). Имахме тежко начало - първата седмица все още без каско бус спря в заден ляв калник, но поне няма щети по боята та PDR, a втората седмица на паркинг подряха задната броня. 

 

Първи впечаления от колата са силно положителни. Вървеж, комфорт и разход са точно това, което очаквах. Много съм изненадан от поведението в завои, но предполагам, че LSD диференциала си казва думата. 

 

Туй то от мен. Ще се виждаме ;)

 

IMG_6280.JPEG

IMG_6282.JPEG

IMG_6334.JPEG

IMG_6335.JPEG

IMG_6338.JPEG

  • Одобрявам 9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше ?

 

Аз ти казах , колата е топ и благородно завиждам , но реално кой не би ?

 

Карай си я с кеф , за всичко останало ще помагаме с каквото можем ?

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е чудна, на живо радва още повече. Отново и тук, честита да ти е, много безаварийни километри, изпълнени само с усмивка да имаш с нея. Радвам се, че дойде да ни я покажеш на OpenAir феста и че се запознахме. Бъди сигурен, че занапред няма да имаш пропуснато клубно мероприятие, Данчо ще се погрижи за това. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, 

Безаварийнни километри с красавицата !

Ще се радвам да я видя живо...изглежда много добре !

 

Поздрави.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.