Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Таблет на таблото Октавия 2 фл


Mecho1991

Recommended Posts

Здравейте, имам един таблет който купих преди 1 година Lenovo yoga smart tab с 70гб нет на месец и като цяло не го използвам за нищо, а интернета си върви, идеята ми е някакси да го закрепя на горното джобче на колата, хем да не е грозно хем да може да се сваля, защото не искам постоянно да е на таблото, мислих доста варианти но идеята ми е да не развалям по никакъв начин джобчето на таблото от гледна точка да го режа или неща от подобен тип, таблета има вградена стойка с която ми идват някакви идеи за закрепването, ако някой друг е правил нещо подобно, моля да сподели мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горната "жабка" в Октавия 2 си е отделен елемент и може да се вземе нова или употребена. Мисълта ми е, че няма грижи да закрепиш здраво вградената стойка (с винтове, лепенка или нещо друго) и като решиш, че вече няма да го ползваш - просто сменяш "жабката".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги, успях да направя един монтаж с велкро и двойно лепещо, за сега ми се вижда доста стабилно но времето и дупките ще покажат :D

20220423_215927.jpg

20220423_215908.jpg

20220423_215851.jpg

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, само не гледайте телевизия или филми, че така един бакшиш ми развали Коледата преди няколко години, като ме удари отзад, като спрях на червен светофар, а той естествено не си гледаше пътя... 

Редактирано от ghost_rider
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, ghost_rider написа:

Моля ви, само не гледайте телевизия или филми, че така един бакшиш ми развали Коледата преди няколко години, като ме удари отзад, като спрях на червен светофар, а той естествено не си гледаше пътя... 

Докато карам колега ще се използва само за навигация и музика, всичко друго е разсейване от пътя 

Редактирано от Mecho1991
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее, т'ва е голем талавизор! Аз мислех, че е от по-малките таблети. От моята позиция на седене - ще ми закрива половината джам, хахаха. А защо не смени направо медията на колата? Някак си много стърчи и не ми се вписва в интериора на колата. Октавия 4 е с такова разположение на дисплея, но е доста надолу и е по-малък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя телевизор не му е там мястото! Закрива ужасно много и е предпоставка за инцидент. Или го слагаш върху радиото или просто не го слагай. Това е моя съвет, но ти си преценяваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Лелеее, т'ва е голем талавизор! Аз мислех, че е от по-малките таблети. От моята позиция на седене - ще ми закрива половината джам, хахаха. А защо не смени направо медията на колата? Някак си много стърчи и не ми се вписва в интериора на колата. Октавия 4 е с такова разположение на дисплея, но е доста надолу и е по-малък...

И това го имам като вариант но гледах да използвам таблета защото вкъщи събира само прах, до сега карах с него да видя как ще е и за сега не ми пречи на гледката, като съм го направил да се сваля и няма да виси там постоянно, по скоро ще го използвам за извънградско 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, PRR написа:

Тоя телевизор не му е там мястото! Закрива ужасно много и е предпоставка за инцидент. Или го слагаш върху радиото или просто не го слагай. Това е моя съвет, но ти си преценяваш.

Няма как да го сложа върху радиото, поне не знам да има такива поставки, ако имаш някакви идеи колега, ще се радвам да ги споделиш 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда добре. А щом не ти пречи е идеално. Явно седиш по-високо. Аз съм максимално надолу и назад.

Междудругото ако можеше да се монтира в долната част на духалките - щеше да изглежда много добре според мен. Придобива визията от интериора на току що излязла от завода О4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Изглежда добре. А щом не ти пречи е идеално. Явно седиш по-високо. Аз съм максимално надолу и назад.

Междудругото ако можеше да се монтира в долната част на духалките - щеше да изглежда много добре според мен. Придобива визията от интериора на току що излязла от завода О4

По принцип е най добре радио с андройд, но на този етап не ми остават финанси за ъпгрейда защото искам и да направя още някои освежаващи неща по колата, като да си възстановя волана, скоростния лост и да сложа фолио на стъклата и фаровете.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва съм го публикувал и в друга подобна тема тук, преди известно време, затова се извинявам предварително. Ето този тип се е зарибил, и си е направил решение, което се показва и прибира с отварянето на въпросното отделение. 
https://www.briskoda.net/forums/topic/275231-how-to-permanently-install-a-garmin-in-the-dash-panel-storage-compartment/

Аз лично си заклещвам там мобилния телефон мундарската, и когато ми е нужно, но винаги съм си мислел какви възможности предоставя това отделение. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.