Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нов член на групата,с нова придобивка Карок.


Recommended Posts

Здравейте колеги,след 8 месеца чакане вече съм собственик на Шкода Карок спорт лайн 2tsi., 7DSG  кутия.Първи впечатления много добри,въпреки,че имам само 250км.,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва - "снимки или не се е случило". :D Честито и от мен! Много безаварийни километри и усмивката винаги да е на лицето ти, когато си на път с любимата кола!

 

P.S.: От любопитство - колко бяха по договор месеците за чакане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях другото мнение във форума, където е споменат срок 150 работни дни. Разделено на около 20 работни дни в месеца излиза 7 месеца и половина чакане. Да кажем, че криво-ляво са спазили срока.

 

Както и да е - игнорирай този въпрос и последващите ми сметки. Тежката част е минала. Оттук насетне предстоят хубавите емоции, съпътстващи новата придобивка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте група,ще се опитам да кача и снимки,ама не съм много на ти с технологиите.От телефона да кача във форума пробвам ама не мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.04.2022 г. at 15:26, Мonster написа:

Както се казва - "снимки или не се е случило". :D Честито и от мен! Много безаварийни километри и усмивката винаги да е на лицето ти, когато си на път с любимата кола!

 

P.S.: От любопитство - колко бяха по договор месеците за чакане?

 

Честито.Наското се возих в такава и определено е доста приятен автомобил.

 

П>С>От любопитство оня ден бях в Еуратек и за Октавия за доставка обяваха срок на доставка 9+3 месеца.Уж трите месеца били застроховка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото четох VW Group са силно зависими от производства в Украйна, които в момента са спрени. Затова и там сроковете растат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Супер е и цвета ми харесва! :) Приятно впечатление прави надписа на български на дисплея! При Йети го няма в списъка с поддържаните езици. Предполагам цялото меню и мултимедийна система са преведени на български?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.