Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Осветление табло


GrüneTatraBär

Recommended Posts

Здравейте колеги!от известно време ми трепти десния ксенон!Днес забелязах че осветлението на арматурното табло се намаля от време на време? Колата се ката 1 ,2 пъти седмично за малко! Да не би акумолатора да не е зареден нещо?Също и задна дясна врата не се отваря и затваря с централното а само на ръка;)Някой имал ли е тези проблеми?Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

За вратата бързо си я оправяй, докато не е станала напълно неотваряема. В Бял списък има препоръчан сервиз за брави и ключалки. А ако имаш опасения, че акумулаторът ти не е зареден, го премери и евентуално дозареди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам подобен проблем но при мен мига табло и габарити, притрепват по-скоро. Само на загасена кола с неизваден ключ.

Нямам идея от какво е и къде да ида да я погледнат, но няма общо с акумулатора, знам че е сменян преди да купя колата.

 

Успех, пиши ако намериш кадърен жичкаджия.

Редактирано от deaglee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за отговорите момчета!Миналия ден тук при мен беше топло и от самосебеси централното проработи на всички врати;)Зарадвах се но бе за кратко защото вчера задна дясна врата отказа да се отваря и от вън и от вътре;(Като дръпна да я отварям от вътре лостчето се вдига на горе , че е отворена и като пусна слиза пак на долу  но не се отваря;( Говотих с моя майстор и той ми каза че може да е от студа и че можеби по лосчетата или бравата има налепени мрасотий.Ще изчакаме да се стопли и дано се отключи сама?!?Четох тук по форума че е сложно със свалянето на вътрешната кора при затворена врата но не е невъзможно!Пожелавам си успех и до скоро;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Здравейте колеги!След известно време вратата сама се отключи !?!Имаше скъсан кабел който запоих и от тогава нямам проблем;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.