Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор, 10-12 юни 2022г., с. Рибарица, общ. Тетевен


Mishelle

Recommended Posts

Аз имам вила в Рибарица. Ако решим да ходим тогава, мога да се весна, за да кажа здрасти. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибарица ни очаква! 

 

Обратното броене стартира!

 

received_395873459136036.thumb.jpeg.6ed85ae751ae144c02950a5ecbe84b30.jpeg

 

Само 10 дни остават до срещата ни! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Багажа вече е готов, че през седмицата няма да има кога да го оправям. Децата са си подготвили топка, скицници, моливи и играчки. Големия юнак иска да му дам извинителна бележка, за да се “чупи” от училище в петък и да тръгнем по-рано, а малкия св радва, че ще скатае от детската градина и ще ходи на събор.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Mishelle написа:

Големия юнак иска да му дам извинителна бележка, за да се “чупи” от училище в петък и да тръгнем по-рано

Еее, айде де, на моята голямата бележката е в класната от миналата седмица!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотелът е разпродаден...

Ако смогна да се организирам с джуджето - ще се метна поне за през деня в събота. Ако не успея - весело да Ви е!

 

Screenshot_20220607-180503-493.png

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, zloQQ написа:

Хотелът е разпродаден

@zloQQ, звънни на телефоните на рецепцията. На букинг са дадени малко легла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в началото на темата екипа информира, че хотела е запазен за мероприятието и резервациите се правят през рецепция!!! Не съм запознат със свободните стаи в момента, но ако не кажете, че сте за мероприятието и на рецепция ще ви кажат "хотела е пълен" ! Все пак клуба има договорка с хотела и екипа му поддържа партньорските взаимоотношения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко звъннах в хотела. През Booking всичко е запълнено, през рецепцията на хотела - има само още няколко свободни стаи. Така че, който иска резервация, да звъни директно в хотела, телефона е в първия пост. Задължително е да уточните при резервирането на стая, че го правите за мероприятието на Шкода клуб България, за да не срещнете отказ заради блокиране на хотела от наша страна.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Автомобил на публиката" спечели, Суперб 3 ФЛ, 4х4, 2.0 бензин, LK със собственик Мартин Неделчев.

IMG_20220611_144417.jpg

IMG_20220611_210725.jpg

  • Одобрявам 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички ,


Искам да изкажа благодарностите си към хората , които седят зад този събор.

Шапки долу !


Макар и времето да не беше с нас , лично за мен се получи едно супер яко събитие , на страхотно място със страхотни хора.

Всичко беше лично за мен на топ ниво , храната , напитките игрите и цялата атмосфера !

 

Макар и по-малко коли от предни години аз се забавлявах доволно както още Петък вечерта , така и Събота.

малко ме е яд ,че не можах да остана и за съботната купонияда , но нямаше как.

 

До края на седмицата ще се пробвам да се разпиша в раздела със снимковия матр'ял :D

 

Мога пак! :D

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на всички които са допринесли за събитието в Рибарица. Шапка Ви свалям, въпреки лошото време, въпреки че много хора се отказаха, ние си изкарахме супер. 

Благодаря на Боре, затова че въпреки почивката се наложи да работи извънредно ?

Благодаря на Коцето за купона и смешките които успя да раздава с усмивка. 

Благодаря на всички за приятното изкарване, следващия път пак ще е така. 

Снимах доста, но ще чакам професионалистите, че качеството е по добро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Въпреки лошото време всичко беше перфектно !

Благодарности на организаторите и всички взели участие.

 

 

Скоро ще кача снимковия материал.

 

Поздрави.

 

 

 

 

Редактирано от kukumitcin
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххх умрях от смях... 

Нашата дъщеря се прибра току що и започва от вратата гладна съм... ???

Баща ми се обърна и и каза, на тия врати на хладилниците орден трябва да им дадат, щото се отварят по често и от тези на съдебната палата ????

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.