Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно гости в Пловдив - 9 април 2022г.


Mishelle

Recommended Posts

Изключително приятна среща се получи .

Чудесна оранизация, пефектни кюфтенца и студена бира !

Радвам се , че успях да се видя с толкова много колеги и да се запозная с нови. Извинявам се предварително , ако съм пропуснал някого.

Снимки има доста така, че за пропусналите ще има материал ;)

 

Поздрави.

 

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше мега.

Прекарахме си супер , бирички хапване и хванахме супер време , за разлика от днешното :)

 

Много благодаря на @smirn0ff за оргазизацията и супер изкарването , което си спретнахме тоз weekend.

Имам и аз снимки и клипчета , който ще се опитам тази седмица да придобият вид и ще ги кача :)

 А през това време , всеки , който има снимки да дава линкове да гледаме :)


Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна среща се получи !

Изключително посетена, от прекрасни хора и тяхните страхотни автомобили !

Имаше доволно много, стари и нови муцуни, с които бе удоволствие да се разговорим.

Ресторантът отново бе на обичайното високо ниво, всичко бе чудесно приготвено и вкусно !

Специални благодарности на пловдивските колеги за безкомпромисната организация и особено на главния организатор - Иво @smirn0ff  !!!

Благодяря на всички присъствали, страхотни сте !

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много свежичка, приятна и готина, за кюфтенцата се прецаках, защото забравих че има и с кашкавал. Кефя се много на ентусиазма на роската райчев , и моля някой да повози това момче в Силвията, да му покаже какво е кола с задно!!! 

Сега натам.. Аз часовник не нося , че винаги бързам, затова и се дразня , като вляза в странната и тя ми покаже че часа е - 6.7с (За не просветените , това е 6 сутринта и 7 секунди! ) но и аз имам стил. :)
25225.jpg

 

Накрая , нека всички благодарим на дедя владко, който направи нафтата 3.15лв :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително приятна среща се получи! 

 

Искам да изкажа своите благодарности към всички Вас, които присъствахте, донесохте хубавото си настроение, благодарение на което се получи топла, приятна, и интересна среща.

Целият ден мина неусетно в приказки на паркинга около колите, студени бирички и мезета на масите, вкусни кюфтета и ушички. Общо взето забелязах, че на никой не му се тръгваше. Дори и на мен, в крайна сметка последните хора си тръгнахме към 19 и 30. 

Изключително приятни автомобили присъстваха на срещата. Но то няма как да не е така, приятни хора, с приятни автомобили. Запознахме се и с доста нови лица, също така съм много щастлив колко задномоторни Шкоди имаше на срещата :) Имаше и фаворит, имаше фелиции. Имаше и доста представители на модерното автомобилостроени - имаше карок, кодиак, имаше много и хубави октавии и фабии, имаше супърби, имаше Скаут, имаше VRS, имаше Laurin&Klement, и то не по една бройка. Нагледахме се и се нарадвахме на хубави коли. 

Също така държа да отбележа, че съм предал благодарности на заведението! Те също са много доволни от нас, общо взето всеки път, когато отиваме там, ни посрещат с усмивка и отворени обятия. Предполагам това си и личи, и по качествената кухня, и по обслужването. С радост ще ни очакват отново. 

 

Изключително ми беше приятно да се видим! Все пак не колите, а хората са тези, които правят приятна срещата. Съжалявам, ако не съм обърнал внимание на някой, държа да кажа, че не е било нарочно! :) Почти не ми остана време и да снимам, за щастие имаме много, и то качествен снимков материал от Вас, колеги, за което също съм Ви благодарен! :)

 

Като за финал само ще вмъкна, че с няколко пловдивски колеги се заговорихме да възобновим съботно-неделните срещи на по кафе в Пловдив, така че следете раздела за информация, вече и времето е подходящо за по кафенце на някой паркинг около колите. 

 

Поздрави, и още веднъж Благодаря за страхотния ден! 

 

  • Одобрявам 8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.