Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно гости в Пловдив - 9 април 2022г.


Mishelle

Recommended Posts

преди 23 минути, __smirnoff__ написа:

Искам само да вметна

 

20220407_201936.thumb.jpg.d53f0d70da28d430f80002bd397812b2.jpg

 

съжалявам, не се сетих да го снимам преди да го изям ?


Ти, коУко си доУеееен … :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО!!!

 

Програма за провеждане на мероприятието.

09.04.2022г. Събота

09:30ч. - Бензиностанция Лукойл (номера на обекта е В016) изхода на София АМ "Тракия" 1-ви км.

Хората от софийската колегия, желаещи да споделят пътуването до с. Първенец, с други Шкоди, ще се съберем на паркинга след бензиностанцията, ще разменим няколко думи, ще споделим емоцията от предстоящото изживяване, ще заредим, ще си купим винетки, ще направим няколко снимки и ще изчакаме да се съберем всички идващи от различни локации на София.

 

10:00ч. - Потегляне към Пловдив.

Тук искам да апелирам за спокойно пътуване, за целта е необходимо:

-Да спазваме еднаква скорост, съобразена с най-бавния автомобил.

-Да избягваме ненужни изпреварвания в колоната.

-Да сме внимателни при изпреварване на други участници в движението, защото често колоната от автомобили пречи и затруднява останалата част от движението.

-Да не предприемаме маневри застрашаващи нас или останалите участници в движението.

-Да пропускаме останали участници в движението в колоната ни, за да избегнем предпоставки за ПТП.

-Да следин останалите участници в колоната за сигнали свързани със затруднение на движението на автомобил от колоната.

-Всеки, който има проблем с нещо от описаните точки, по всяко време, напълно спокойно, може да изпревари колоната и да ни изчака на паркинга пред заведението "Малкия явор"

 

12:00ч. Пристигане в с.Първенец

Както всяка година, ще бъде осигурено заснемане на пристигащите автомобили, за целта моля за стегнато, организирано, дисциплинирано влизане в паркинга на заведението. Тук основен проблем е да не остават автомобили на пътя , защото отбивката за заведението е в непосредствена близост до завой и видомостта на останалите участници от движението е малка. Ако се наложи, някой да остане на пътя, задължително да сигнализира с аварийни светлини и да позиционира автомобила си максимално в дясно и така, че да е максимално видим за движението.

Също така, организаторите на мероприятието, плануват да направят няколко снимки на автомобилите, паркирани пред заведението. За да се случи това и кадрите да са максимално изпипани, ще е добре да паркирате автомобилите си по епохи и така, че да бъдат видими за обективите.

Освен всичко останало, ще бъде добре в някакъв момент от купона да направим една обща снимка на муцуните посетили мероприятието, така че никой да не се изнизва без да ми каже ЧАО!!!

 

След пристигането, програмата, менюто, количествата и консумацията са напълно нерегулярни!!! Единственото задължително са усмивките и доброто настроение!!!

 

За всякакви въпроси свързани със събитието, можете да се обръщате към мен в месинджър, вайбър и на телефон 0887376636 

 

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Izolini - Или дай някой друг да я измие или ела така, че ТИ като я миеш не е ОК резултата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @Izolini - Или дай някой друг да я измие или ела така, че ТИ като я миеш не е ОК резултата?

 

Миро, май искаш да направиш показно миене/утре към 12:30, преди да си опитал кифтетата/на Шкода Октавия 2 фейслифт 1.6 TDI 7DSG. Накратко - Вишната. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Тайно се надявах да видя моята 120ка на обратното броене. Направо съм разочарован. И последната ми надежда отпадна преди малко. 

Иво, утре не само кюфтетата, дето си обещал да ме черпиш, ами и бирата ще е от теб! ?️?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro-120L - Аз Обичам да мия. Какво ли не прави Човек за 20 Лева?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

 Тайно се надявах да видя моята 120ка на обратното броене. Направо съм разочарован. И последната ми надежда отпадна преди малко. 

Иво, утре не само кюфтетата, дето си обещал да ме черпиш, ами и бирата ще е от теб! ?️?

 

Жоре, ушички ядеш ли? Ако да, ще се реванширам подобаващо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, tuningmania написа:

До @joro-120L - Аз Обичам да мия. Какво ли не прави Човек за 20 Лева?

 

Знаам. И си много старателен.

Ицо ми писа преди малко на ЛС, че вече е измита. Да не се хАбя.

 

преди 2 минути, __smirnoff__ написа:

Жоре, ушички ядеш ли? ?

 

Ям. И си ги приготвям лично аз./жената не ще да ги види/

Но, не такива, хвърлени директно на скарата. Първо ги варя 2 часа, след това ги режа на ленти, слагам им малко черен и червен пипер и ги запичам леко във фурната. Даже в момента имам 2 бр. в хладилника и чакат ред. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, joro-120L написа:

 

 

Ям. И си ги приготвям лично аз./жената не ще да ги види/

Но, не такива, хвърлени директно на скарата. Първо ги варя 2 часа, след това ги режа на ленти, слагам им малко черен и червен пипер и ги запичам леко във фурната. Даже в момента имам 2 бр. в хладилника и чакат ред. ?

 

Добре, супер, значи доволен ще останеш! :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, joro-120L написа:

 

Знаам. И си много старателен.

Ицо ми писа преди малко на ЛС, че вече е измита. Да не се хАбя.

 

 

Ям. И си ги приготвям лично аз./жената не ще да ги види/

Но, не такива, хвърлени директно на скарата. Първо ги варя 2 часа, след това ги режа на ленти, слагам им малко черен и червен пипер и ги запичам леко във фурната. Даже в момента имам 2 бр. в хладилника и чакат ред. ?

Донеси малко от твоите утре ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Voyslav Filipov написа:

Донеси малко от твоите утре ?

 

Моите със сигурност ще ги донеса, щото са ми на главата. :)

Ми не са готови. Замръзнали са. Сега тепърва да ги захващам, не ми се занимава. Ше откарам до 02ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, joro-120L написа:

 

Моите със сигурност ще ги донеса, щото са ми на главата. :)

Ми не са готови. Замръзнали са. Сега тепърва да ги захващам, не ми се занимава. Ше откарам до 02ч.

Майтап да става, знаеш.

ама просто така описа рецептата и технологията им на приготвяне, че станах мераклия да ги опитам :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Voyslav Filipov написа:

Майтап да става, знаеш.

ама просто така описа рецептата и технологията им на приготвяне, че станах мераклия да ги опитам :)

/описвам, щото обяснявам на Иво какви уши ям. да не стане разминаване нещо ?/

 

Утре.

 Иво каза, че има и доколкото разбирам са по същата технология.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, joro-120L написа:

 

Утре.

 Иво каза, че има и доколкото разбирам са по същата технология.

Да, снощи ги тествах, останах доволен. А съм претенциозен на тази тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, __smirnoff__ написа:

Да, снощи ги тествах, останах доволен. А съм претенциозен на тази тема

 

Имам чувството, че много сериозно и отговорно си приел нещата.

Всеки ден ходиш да проверяваш качеството на различни специалитети, преди срещата. Поздравления! ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава, вече традиционна среща се получи. И с всяка година става все по-добре посетена, което е радващо.

Направиха се и много снимки, които ще покажат атмосферата на събитието.

Искам да Благодаря на всички, които уважиха мероприятието и на Иво @__smirnoff__ за организацията.

  • Благодаря 3
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше брутална и, по традиция, не успях да обърна на всички внимание :( Толкова много хора и доста нови ... Но, поне се опитах де, да си кажа наздраве с повечето. Иначе шкембенцето беше идеално, патешките сърчица много добри, пърленката доволна, бирата студена и ... адмосферата чудна!

Снимки ще пусна по-късно.

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.