Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за cd Шкода октавия


Mkp89

Recommended Posts

Здравейте! Моля за помощ ! 

На скоро си купих оригинално CD за Шкода Октавия от друга Шкода , сложих го на колата но ми иска код обаче нз къде да го намеря този код . Някой може ли да помогне? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xtoni е колегата, който може да ти помогне. Намери му координатите и звънкай. До сега май няма нещо, което да му се е опряло. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито е че въведох 3 грешни кода и CD-то влезе в някакъв SAFE Мод , и вече не ога да въвеждам  пароли и незнам какво да правя , 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не греша, при тази ситуация, трябва да го оставиш за няколко часа включено (не знам колко точно) и преминава отново в режим за въвеждане на код. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ghost_rider написа:

Ако не греша, при тази ситуация, трябва да го оставиш за няколко часа включено (не знам колко точно) и преминава отново в режим за въвеждане на код. 

 

Да, така е. Като по-важното е, че след всяко достигане на safe mode, това време се увеличава и то драстично. В началото когато взех колата, моята навигация беше в такъв режим, явно доста бъркан. Защото отне пътуване от София до Варна + двайсетина минути, за да ми позволи да въвеждам код. Другото важно е, че колата ако не бъркам трябва да е на контакт или запалена. Не просто да е пусната системата, защото тя май и се гасеше сама след определено време. Още по-важното, не знам как е свързана при колата на човека, но.... Да речем, че трябва да включено 3 часа за да даде възможност за изписване на код. И някой решава, че ще я остави на контакт. Но след 2 часа и половина примерно, реши, че ще я пали. При самото палене, системата гасне за момент и това "нулира" брояча. Не знам дали в сервиз могат да го разкодират и от safe mode или могат само на код. По принцип има бая изписано в темата, в която съм пуснал. Как съм го направил аз, къде в кой сервиз какво казват, как са го правили други колеги и прочие.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, sauber написа:

 

Да, така е. Като по-важното е, че след всяко достигане на safe mode, това време се увеличава и то драстично. В началото когато взех колата, моята навигация беше в такъв режим, явно доста бъркан. Защото отне пътуване от София до Варна + двайсетина минути, за да ми позволи да въвеждам код. Другото важно е, че колата ако не бъркам трябва да е на контакт или запалена. Не просто да е пусната системата, защото тя май и се гасеше сама след определено време. Още по-важното, не знам как е свързана при колата на човека, но.... Да речем, че трябва да включено 3 часа за да даде възможност за изписване на код. И някой решава, че ще я остави на контакт. Но след 2 часа и половина примерно, реши, че ще я пали. При самото палене, системата гасне за момент и това "нулира" брояча. Не знам дали в сервиз могат да го разкодират и от safe mode или могат само на код. По принцип има бая изписано в темата, в която съм пуснал. Как съм го направил аз, къде в кой сервиз какво казват, как са го правили други колеги и прочие.

 

 

Аз бих го закачил на един токоизправител или акумулатор, ако имам условия, за да достигна до момента с кода, особено ако нямям дълго пътуване като твоето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, ghost_rider написа:

Аз бих го закачил на един токоизправител или акумулатор, ако имам условия, за да достигна до момента с кода, особено ако нямям дълго пътуване като твоето. 

 

И това е малко tricky. Поне моето нави се вади с доста специфични ключове, четири на брой. И дори и с тях е малко тегаво за някой, който не го е правил 10 пъти ? Иначе има сетове с такива ключове за всякакви марки. Бяха по 2-3 долара в Алиекспрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.