Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хидравлична рейка за FABIA 1, 2003г, 1.9 SDI


Niks0n

Recommended Posts

Здрвейте,

Търся въпросната хидравличната рейка, като по специфичното е че е с датчик на рейката, кръгъл с кабел.

Николай - 0887749688

Рейка 2.jpg

Рейка.jpg

Редактирано от Niks0n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съвета ми е, поразходи се до София, Техническия университет, организацията която се занимава с рециклаж на тези се намира в сградата на плувните им басейни. Не е много евтино но е в пъти по-евтино от дори втора употреба. Правят пълно обслужване на све, и пред теб я закачват на 2 пъти работното и налягане за тест. При мен така направих. Скъсан маншон и влезнало вътре кво ли не контролните прътове се бяха набраздили от повреди а течноста в казанчето където се долива течност амиии как да ти кажа веществото беше хидравличен пясък, изглеждаше отвратилно секси гнусно извирайки при развита капачка на казанчето. Ама тове беше преди около 8-10 години. Не, че ги рекламирам, искаха и гаранцция да ми дадат но човека дето ме заведе там от мое име отказа гаранцията та ми поомекнаха колената и от тогава до сега все по-заздравяват, колената това. :) Сам си прави извода. Не се получи специфичния луфт при 1-2 зъб на ляво и дясно като буташ волана. От среда на къде и да бутнеш с толко върти колелата. Важно е да го отбележа, тъй като и за това ме предупредиха че можело и да се получи след години, ама можело и да не се получи. Успех.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.