Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чистачки за Шкода фабия 2


Reingar80

Recommended Posts

Привет колеги, откъде да намеря чистачки за Шкода фабия 2, явно са специални за шкода, с копче се освобождават. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, на дали са чак пък толкова специални. Ако пък наистина няма никъде - може да смениш само перата предполагам. Просто трябва да намериш същите като дължина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се "универсални" така да се каже перца (гумички), които са по 70см да и си ги режеш на твоя размер. Срещал съм няколко марки в различни магазини, но е важно сечението на профила на перцето да отговаря на твоята чистачка. 

От личен опит мога д кажа, че в Метро има на Auto practic, но нр си купувай от тях. Голям недостатък е, че с перцето върви малка релса, която замества пружинните шини, които държат самата гума, но с нея конструкцията става супер нестабилна, тропа по стъклото, чистачките мажат и има опасност да си надереш стъклото. Опитвал съм за заместя тази релса с шините от чистачката, но профила на гумата не е подходящ и тази комбинация не се получава, та отбягвай ги. 

Използвал съм перца на Mytotoyo и Nakamoto, при тях има добри попадения. С такива правих чистачките на един колега и вече около година е с тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.