Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стойка за кола


tiheca

Recommended Posts

Здравейте, 

 

моля препоръчайте подходяща стойка за телефон за Октавия 3, която да се закача за решетките на парното. По възможност моля да препоръчате съответнетния продукт с линк. Към момента аз ползвам стойка за телефон, която се закача за стъклото, но ми идва малко далеч, докато шофирам да натискам нещо на телефона. Гледал съм стойки, които се закачат за огледалото, но нещо не съм убеден в практичността им. Ще съм благодарен за всякакви мнения и препоръки!

Благодаря!

Весели празници! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕураТек в Надежда съм виждал стойки , които се монтират в празните капачета по таблото (според мен е по-удачен вариант).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от един китайски магазин този тип:

image.png.5fe58e8fe7e1619ff855f96fbd9a1cba.png

Супер съм доволен. Единствения му недостатък, е лепката на задния капак, която мен лично изобщо не ми пречи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Здравейте, колеги,
И аз си търся подходяща стойка, но по - скоро клоня към такива със щипки, тъй като имах горчив опит с тези, закрепящи се на отворите за парното, защото чупят перцата. Същото и за тези лепящи се на самото табло, защото после няма чистене. Та добре звучи, предложението на @The Best Forman за закрепяне на празните капачета. Ако някой сложи снимки на такова, ще съм благодарен :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.11.2022 г. at 7:34, marinrr написа:

Има такива, които се захващат за огледалото за задно виждане- механичен захват, без залепване!

Да, но не пасват на огледалото, поне тези, на които съм попадал аз, защото лостчето на самото огледало е прекалено късо за да се мушне щипката. Бях купил едно и го върнах, защото не успях да го закрепя! Ако някой е намерил, подходящо може да сподели! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Най - накрая успях да намеря подходяща стойка! Прикачвам снимка. Тази стойка я открих в амазона за ~$12. Пасва идеално на огледалото, има доста начини за настройване, така че да не пречи много на видимостта и е изненадващо стабилна.
Поздрави!

71shIY7XmrL._AC_SL1500_.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.