Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размер говорители?


Recommended Posts

Здравейте, карам Шкода Фабия първа генерация от 2000г. и бих искал да си сменя говорителите във вратите защото моите се скъсаха и музиката е малко гадна при по висок бас. Незнам обаче какъв е размера на говорителите а пък не искам да разглабям цялата врата. Ако някой от вас знае бих бил много благодарен да сподели както и ако има някакви подробности по сменянето. Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните са 6" (165 мм ) с дълбочина 45 мм  като ако не ти се купуват преходни фланци , отрязваш магнитите на оригиналните по дъгата , изхвърляш мембраните и монтираш новите говорители в получилата се гривна. Задни не съм сменял , но подозирам , че са същия размер 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, The Best Forman написа:

Предните са 6" (165 мм ) с дълбочина 45 мм  като ако не ти се купуват преходни фланци , отрязваш магнитите на оригиналните по дъгата , изхвърляш мембраните и монтираш новите говорители в получилата се гривна. Задни не съм сменял , но подозирам , че са същия размер 

Аз четох в един форум че дълбочината е 55 мм... Харесал съм едни 165мм с дълбочина 48мм дали ще могат да станат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вероятно .. аз съм монтирал на Pioneer компонентни (евтината серия) и си паснаха .. преди това карах една седмица със стандартен Херц (65 мм) и повдига кората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.