Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Радиото само сменя станциите на мултимедия Болеро, Октавия 3.


Recommended Posts

Здравейте, по някага сутрин при първото палене радиото сменя станциите произволно и понякога трие логото на текущата станция. Не знам дали има връзка но май започна да го прави когато е студено или вали. След това работи нормално, но постоянно трябва да качвам лога на мястото на изтритите. Колата е Октавия 3, 2015г., 2,0, 150 к., дизел. Също така модела е без външна антена /така и не знам къде е антената/. Ако някой е имал подобен проблем да предложи решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай първо да задържиш 10 сек пауър бутона да се рестартира Болерото. Ако пак го прави, отиди в Еуратек и поискай ъпдейт на фърмуера.  Ако пак не стане, мисли за алтернативи.

Редактирано от JORDITO
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С рестарта нищо не се промени. Обадих се в ЕТ Дружба, след обяснение на проблема не бяха много въодушевени и ми казаха да се обадя догодина, че сега идвали празници. Мисля дали не е нещо от тъча. Проблема не е голям, но ме дразни скачането по станциите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се е случвало "скачане" на станциите поради включване на AFC-то, което се прави на интелигентно и се опитва да намери друга честота на която е същата станция, ама не много успешно. Винаги изключвам тази "екстра".

Но това не обяснява загубата на логотата. Евентуално да ти прекъсва SD картата? Пробвай да я извадиш и сложиш пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я карам от миналата година и не знам дали има SD карта, логата ги качвам от флашка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как качваш картите на навигацията? 

Иначе е възможно проблема да е от "слаб" акумулатор, съответно при първо палене да се губи паметта на радиото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тия Болера са си бъгави по принцип. Пробвай да ъпдейтнеш фърма, ако не дай ще му боднем един Андроид. 

 

DSC-0695.jpg

 

или 

DSC-2541.jpg

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

Май има налични нови версии на софтуеъра на Болеро.

 

Шкода Октавия 3 2017.

 

Поздрави.

IMG-0ec21004b5257b35d9e7912347399211-V.jpg

IMG-9b3f434417873a28fbc143aa0f2267ce-V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След почистване на екрана скачането спря, на някоя автомивка може да са го трили с препарат и да е останал по "тъча" и да сработва неконтролируемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро са го натискали като са го чистили. На дали е от орепарат. От по-силен натиск или удар, дисплеите се отлепят. Невидимо е почти за окото, но... Аналогично е и при телефоните. След претърпени "външни силови намеси", сработват хаотично или по различен начин от желаното. Натискаш някъде, но сработват съвсем друга функция.

Дано да е било нещо от препарат, както казваш. Ако е така, повече не би трябвало да го прави. Ако обаче пак се появи - не отиват на добре нещата. Стискам палци да е било временно и да продължи да си бачка безгрижно музиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, JORDITO написа:

@zloQQ колегата мина през мен. Ще ъпгрейдваме :)

Жоре, сетих се за онзи чисто нов тАлАвизор при теб, дето беше леко разлепен и реагираше неадекватно... Иначе, ъпгрейда е хубаво нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, zloQQ написа:

Жоре, сетих се за онзи чисто нов тАлАвизор при теб, дето беше леко разлепен и реагираше неадекватно...

О да, него отдавна го оправиха и замина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.