Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен календар 2022 - Преглед и поръчки


Recommended Posts

Календарите вече се пекат. Ще пиша когато хванат хрупкава коричка :)

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Календарите са прясно изпечени и както обещах - имат си хрупкава коледна коричка, деликатно поръсена с пудра захар и канела. :)

 

За поръчалите календар(и) за взимане на място в София, заповядайте тази неделя, 19.12.2021г., от 14:00ч. на паркинга на НИМ, къде се събираме регулярно. Да изпратим клубно и с усмивка настоящата година. Ако някой е възпрепятстван да дойде, за да си вземе календара, ще съм благодарен, ако се обади на приятел, който да го вземе вместо него.

 

За София и страната, всички заявени за изпращане със Спиди и Еконт календари ще бъдат изпратени в понеделник, 20.12.2021г. и ще ви очакват в съответния офис на куриера на следващия ден -  21.12.2021г.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има поръчани в повече бройки, така че който не е заявил, но иска календар, за сега имаме в наличност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички поръчани за изпращане с куриер календари, за които са ми предоставени точни данни на лично съобщение и мейл, тръгват днес към вас. От утре, 21.12.2021г., ще може да си ги получите на заявения адрес или офис на куриер.

 

@martin4o_mom4e ми е предоставил неверни данни - няма офис на Спиди на посочения адрес в Пазарджик.

@DenchevTDI не си взе календара от НИМ, моля на лично съобщение данни за изпращане с куриер.

 

С останалите, които не са си получили календарите, вече съм се разбрал за начина на доставка.

 

Благодаря на всички, които поръчаха Клубен календар 2022 на Шкода клуб България! Искренно се надявам изданието да ви е допаднало като подбор на снимките. Както винаги, качеството на картон и изработка е на топ ниво. Още веднъж благодаря и на всички, които изпратиха своите снимки. Пожелавам ви с кеф да отмятате месец по месец от него, а декември месец с удоволствие да го замените с наследника му за 2023-та година :)

 

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си получих календарите. Грижливо опаковани и в перфектно състояние.

Благодарности на Юли и екипа, които се ангажират с нелеката задача, всяка година да имаме Клубен календар, качествен и естетически издържан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за Юли и екипа, погрижили се за календара.

Доста педантично опакован и с доста добро качество за всяка една страница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Bobi84 написа:

Може ли 1брои

 

Разбира се. Получих личното ви съобщение, съответно съм ви отговорил на него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.