Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ABS лампа


rosen1919

Recommended Posts

Здравейте колеги от известно време лампата на ABS ту светне ту угасва посъветваха ме да сменя 30 амперовите бушони над акумулатора но нещата не станаха ясно ми е че диагностика ще покаже но ако има нещо което мога да проверя или някой да знае решение ще съм благодарен ??Шкода Октавия 1.8 20v  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами визуално може да видиш кабелите на датчиците само. Диагностиката е разковничето. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ми не е много акъла не се и сетих да пробвам че съм болнични и не съм излизал ще изляза утре  пред нас да видя ? одеве угасна после пак си светна но ако си сработва ABS няма и да я мисля колата си е стара и вече се замислям за по нова ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска, по коли като нашите, ако нещо работи - не се пипа. Нали знаеш. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам а и ABS си работи .Като сменявах акумулатора техника вика тук има паяжини отваряш ли тоя капак викам отварям го за смяна на масло и от време на време го проверявам макар че не гори масло ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.