Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фелиция 1.3 MPI


Recommended Posts

По стечение на обстоятелствата ми подариха Шкода Фелиция. Мотор 1,3 MPI , 55 конски сили. Не бях карал такава. Основна и най -голяма липса е хидравликата. Няма ел джаджите на октавия , субер б или даже на фабия. Плюсове , харчи малко , лесно се обслужва (почти всичко може да си направиш сам ) ,изглежда малка а всъщност не е. И последният плюс е че като ми я подариха беше на 130 000 км. Та тук сте те от фабиа нагоре ама някой да каже нещо за тази , може ли да и се сложат някакви екстри и какви ))) .Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , със здраве да си се возиш!

ЦЪК ето тема за размисъл.

В общи линии можеш да добавиш всичко , стига да откриеш нужните части.

ЕТО още една.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, The Best Forman написа:

Честито колега , със здраве да си се возиш!

ЦЪК ето тема за размисъл.

В общи линии можеш да добавиш всичко , стига да откриеш нужните части.

ЕТО още една.

Благодаря ))) Първият линк не се отваря , вторият да. Ще пада разглеждане и хвърляне на пари. Нямам намерение да я махам ))) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • PRR changed the title to Шкода Фелиция 1.3 MPI

Здравей и честито!
Откъм екстри в България е най-лесно да се сдобиеш с електрически стъкла(само предни врати), пръскачки на фаровете (в зависимост от това дали колата е преди или след фейслифта) и неща като халогени, видовете волани и седалки, но това зависи от това какво ти е налично вече по колата според нивото на оборудване.
Разбира се има и много други части за събиране, но тук е трудно.
Ще се радвам да покажеш малко снимки?

Редактирано от Rosen Raychev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Rosen Raychev написа:

Здравей и честито!
Откъм екстри в България е най-лесно да се сдобиеш с електрически стъкла(само предни врати), пръскачки на фаровете (в зависимост от това дали колата е преди или след фейслифта) и неща като халогени, видовете волани и седалки, но това зависи от това какво ти е налично вече по колата според нивото на оборудване.
Разбира се има и много други части за събиране, но тук е трудно.
Ще се радвам да покажеш малко снимки?

Разбира се колега , утре ще я снимам и то точно в пловдив . Нямам представа какво имате предвид под фейслифт . Шкодата е оригиналдъ , по нея не пипано абсолютно нищо. Като изключим това че смених маншоните на рейката и маслото. Дразни ме това, че трябва да включвам фаровете постоянно ама и на това му намерих цаката. Иначе за ел стъкла не трябва ли да сменя вратите ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P1020784.thumb.JPG.acec5615faab46c7208eb93f78137949.JPG

Синята е преди фейслифта, сивата е след - разликите са главно в броните, маските и цвета на интериора. 

За фаровете до колкото знам продават универсални модули за автоматично включване, а за ел. стъклата ти трябват копчета и механизми от друга фелиция, която ги има оригинално (до скоро имаше из продавалниците) и най-важното - време и желание да се занимаваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.