Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Car Auto - ремонт на ABS модули


sauber

Recommended Posts

Светна ми преди известно време грешка на ABS-а. Отидох при Евгени в Трансексперт, който диагностицира - повреден модул на ABS. Самият той ме прати при това момче. Човека взе модула около 10:00 сутринта и ми го върна към 16:00 часа в същият ден. Ремонтиран с отстранени по негови думи и бъдещи проблеми. Изцяло го е презапойл. Сумата за моя модул беше 220 лв., което предвид и бързината, намирам за много справедлива цена. Вече врътнах петдесетина километра и проблем няма. Така че мисля, че е отстранен окончателно.

Човека иска да му се носи само електрониката на модула. Нямам представа дали се занимава да ги разглабя. Пускам контакти по-долу, да не дава Господ да ви се налага:

Влади

0886339978

Пускам и сайт, който не знам с колко актуална информация е, защото в него пише Студентски град, а момчето е в Младост - https://carauto.bg/ремонт-на-abs-модули.html

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.