Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съединител за октавия 2


Kostadinpeev

Recommended Posts

Здравейте, 

Днес усетих, че съединителя ми е "тръгнал" за смяна и се замислих дали ще мога да сложа обикновен маховик на октавия 2 1.9 105 конски сили. И да спестя малко пари.Прочетох доста статии, но така и не разбрах дали ще стане. Дали е с вилка моя или е с лагер помпа. Ако някой е сменял или има мнение ще съм благодарен да го сподели. Мерси! 

 

Редактирано от Kostadinpeev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kostadinpeev написа:

Здравейте, 

Днес усетих, че съединителя ми е "тръгнал" за смяна и се замислих дали ще мога да сложа обикновен маховик на октавия 2 1.9 105 конски сили. И да спестя малко пари.Прочетох доста статии, но така и не разбрах дали ще стане. Дали е с вилка моя или е с лагер помпа. Ако някой е сменял или има мнение ще съм благодарен да го сподели. Мерси! 

 

Дори прочетох, че с твърд маховик може да се счипи коляновия вал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак да се счупи - едва ли, но може би ще има вибрации на празен ход и ще притриса при гасене.

Говори с монтьор, на който имаш доверие за съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих цените на двата варианта и разликата в цената е никаква така, че няма да твърд маховик. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.