Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светлини


Каров

Recommended Posts

Здравейте колеги. Къде се намира релето на фаровете. Моля и някой беше качил тема за изключване на автоматичните светлини при даване на контакт

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете нямат реле. А за автоматичното включване е някаква кодировка, но ти трябва кабел за да я изключиш. Потърси в Гугъл, би трябвало да има напътствия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Каров написа:

Здравейте колеги. Къде се намира релето на фаровете. Моля и някой беше качил тема за изключване на автоматичните светлини при даване на контакт

 

при мен има отделен предпазител за модула, който включва светлините. с кодировка може само да се избира дали да се включват и габарити заедно с късите светлини или не. модулът е купуван и слаган в ЕТ, каляската е октавия 1 тур 2008.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, joro_kem написа:

при мен има отделен предпазител за модула, който включва светлините. с кодировка може само да се избира дали да се включват и габарити заедно с късите светлини или не. модулът е купуван и слаган в ЕТ, каляската е октавия 1 тур 2008.

Проблема е че не намирам сложен такъв модул. Мисля че някъде бях гледал за механично изключване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото знам 

 няма дневни светлини заводски,огледай снопа кабели при ключа на фаровете обикновено там  слагат допълнителен модул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.