Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Щори за Шкода Супърб


Lup40

Recommended Posts

Здравейте!

 

Става въпрос за Шкода Супърб 2011 г, седан. Искам да сложа на задните врати и на прозореца на багажника механични щори. Та, карам по ред:

1. Намерил съм кори и въпроса ми е дали само махам корите на вратите, които имам без щори и слага тези с щорите? Също така ме интересува дали корите от моя модел 2011 г. и тези от фейслифта от 2014 г. са еднакви, т. е. махам едните и просто слагам другите? Що се отнася до куките за закачане, на рамката на вратите видях че имам от всяка страна по две черни пластмасови тапи, които предполагам са заготовки за поставяне на куките (по-късно ще направя снимки на въпросните тапи). Предполагам се махат и там се завиват закачалките? 

2. За багажника мисля, че е доста по лесно - махам пластмасата на третия стоп и слагам тази, с куките. Кората с щората също е ясна. 

 

Ще съм благодарен за информация от всякакво естество по въпросите, особено по т. 1! Приемам съвети, насоки и прочие, за да разбера дали съм на прав път и дали ще ми се получат нещата! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.