Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вътрешна дръжка


Koleva

Recommended Posts

Някой много е драл с нокти по тази дръжка. Според мен е за нова, но временно може да се закърпи положението, като се изтърка с препарат за почистване на пластмаса (някаква не абразивна пяна или нещо подобно) за да падне мръсотията, а после и с обезмаслител. След това трябва да се духне с пистолет за горещ въздух. Това няма да поправи големите вдлъбнатини, но трябва да фиксира повърхностния слой на пластмасата и да спре поне временно разпадането.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е проблем на Супърб 2 до към 2010г. Дръжките им са гумирани, стареят и се ронят.

Заменени са с пластмасови и проблемът е решен. Трябва да се сменят с нови.

Това упражнение го прави Войслав Филипов на неговия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, joro-120L написа:

Мисля, че е проблем на Супърб 2 до към 2010г. Дръжките им са гумирани, стареят и се ронят.

Заменени са с пластмасови и проблемът е решен. Трябва да се сменят с нови.

Това упражнение го прави Войслав Филипов на неговия.

Щом са гумирани - моето временно решение не работи! Ще стане още по-голямо мазало.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Izolini написа:

Щом са гумирани - моето временно решение не работи! Ще стане още по-голямо мазало.

 

Ице, откъде да знаеш бе човек. Моят е с пластмасови. Ако Войслав не ми беше показал неговите и аз нямаше да знам.

Те хората уж за комфорт са сложили гумирани, мекички, ама гумата им не я бива.

Този, като го гледам е с гумените. На пластмасата не може да има такива поражения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

По-старите години на Супърб 2 са с гумено покритие върху дръжките на вратите (и 4-те врати).

С времето започва да се накъсва, деформира и опитите й за почистване и възстановяване водят до още по-голямо влошаване (поне в моите случаи). А с какво ли не пробвах да ги възстановя.

Решението за мен бе нови дръжки от Еуратек, като се очудих вече бяха чисто пластмасови.

 

На Жоро Супърба е по-нов и явно след определена година са започнали да ги правят от чиста пластмаса, като за мен това е правилното решение.

 

За справка:

преди около 2 години купувах дръжките за около 50 лв/брой с 1-2 седмици срок на доставка.

 

Сменят се сравнително лесно.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Koleva написа:

Благодаря ви,гледахме ги в алиекспрес и ще поръчам една,надявам се да пасне

 

На прима виста чарколяците от Алиекспрес изглежда да са ок, но... всъщност са от нискокачествени материали и кофти изработка. А дръжката е нещо, което реално се употребява постоянно и ефекта няма да е добър. От Али се поръчват неща като решетчици за въздуховоди или капачки за осветление в купете. Неща, които няма да се пипат и ползват така да се каже, а ще играят декоративна роля.

Проверете как стоят нещата в Шкода. Може да се изненадате приятно от цените. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.