Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подсветка арматурно табло


Наката

Recommended Posts

Здравейте, тъй като не открих тема с търсачката, та да ви питам. Някой сменял ли е оригиналната оранжева подсветка на арматурното табло с LED. Не знам от годините ли е или нещо друго но денем в топлите дни не се вижда нищо. Интересува ме дисплея ограден с червено

шкода табло.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е подсветка, а цял FIS display. Ето как изглежда:

image.png.b9920c2a984658802663a0556c188349.png

 

Може да се смени целия, не знам дали има зелени, има черно-бели. Но цената няма да ти хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Izolini написа:

Това не е подсветка, а цял FIS display. Ето как изглежда:

image.png.b9920c2a984658802663a0556c188349.png

 

Може да се смени целия, не знам дали има зелени, има черно-бели. Но цената няма да ти хареса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Наката - Виж това: Натисни Точно Тук. Обади се, обясни Проблема и чуй какво ще ТИ каже Човека..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, tuningmania написа:

До @Наката - Виж това: Натисни Точно Тук. Обади се, обясни Проблема и чуй какво ще ТИ каже Човека..

Благодаря - свързах се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.