Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дунев мотор спорт


tanybg

Recommended Posts

Уж ми изчистиха DPF филтъра. От 550 сумата стана на 950лв. Точно след 2-3 дни колата отново влезе в авариен режим със светнал филтър.

Държаха се супер арогантно като ги попитах за гаранция и казаха да се оправям със ЕТ. Е парити ми взеха,  поне мерси можеха да кажат.

 

НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ЗАКАРАМ ТАМ ДОРИ КОЛЕЛО!!!

  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвай се че тънко си минал. На колега от фв форума му бяха счупили някакъв датчик, кормилната рейка и бяха рязали и заварявали дпф-а. Общата щета от "работата" им възлизаше на сума над 4 хиляди лева. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.08.2021 г. at 21:56, tanybg написа:

Уж ми изчистиха DPF филтъра. От 550 сумата стана на 950лв. Точно след 2-3 дни колата отново влезе в авариен режим със светнал филтър.

Държаха се супер арогантно като ги попитах за гаранция и казаха да се оправям със ЕТ. Е парити ми взеха,  поне мерси можеха да кажат.

 

НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ЗАКАРАМ ТАМ ДОРИ КОЛЕЛО!!!

  

Документ за извършена работа и съответно някаква писмена гаранция имаш ли издаден?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.