Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия 1,2 47kw 2005г


megalina

Recommended Posts

Здравейте колеги. Моля за малко помощ. Интересува ме дали на горепосочения модел мога да сменя волана от снимка 1 с този от снимка 2. Стават ли шлиците и кабелите, защото буксите изглеждат ралично? дали няма да отчита някаква грешка? Благодаря.

Снимка 1.jpg

Снимка 2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този от снимка 2 е от Октавия 1. До колкото си спомням не става plug and play на Фабия 1 фейс.

@The Best Formanе спец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Izolini написа:

Този от снимка 2 е от Октавия 1. До колкото си спомням не става plug and play на Фабия 1 фейс.

@The Best Formanе спец

Бъркаш се, от Фабия 1 е. Иначе не мога да кажа със сигурност, но пък съм виждал Октавия 1 с волан на Октавия 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност е от Октавия 2. На Фабия 1 фейс, ако е кожа е с плътна кожа. Само за Октавия 2 (серийно за скаута) има кожа/перфорирана кожа. Иначе е един и същ. Аз съм с такъв кожа/перфорирана кожа.

 

Към колегата, как са различни буксите? При фейс и фейс Фабия 1 нямат разлика в буксите. Не можеш да сложиш бег от единия на другия волан, но волана като захват е същия и можеш да ги сменяш с бега. Три спицивия волан си остава един и същи, а той е общ за О1 и Ф1. Четири спицовия от фейса е общ за Ф1, Р и Ф2 при фейс и О2 при фейс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ID A, Иво, сигурен ли си, че е от Октавия 2? Аз, такъв еърбег не съм виждал на воланите на О2...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно Иво има предвид първия волан. Втория си е на Ф1. Ако буксите съвпадат и модула разпознава еърбега няма причина да не стане, шлиците трябва да са еднакви. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.