Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПОДАРЯВАМ стари компютърни чарколя


Logrus

Recommended Posts

Много са ретро, но си работеха без грешка до последно - умря ми харда и реших да пенсионирам старата пишеща машина.
1. Дъно - идея нямам марка и модел - има 100 номера и надписа по него. Ако им се вярва е китайско, с 6 канално аудио и е от 2013г. Знам само, че подържа 23 RAM (аз бях с 2х8 DDR3 - не я давам за сега) и че и 4-те USB 2.0 порта работят.

С дъното си върви процесора - Intel Celeron G530 2.4GHz (нямам спомен да е пържен) - ако някой ги вземе и ще ги ползва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да сложи термо паста (беше стара и я забърсах, за да видя модела на процесора). Има си и Intel охладител - радиатор и вентилатор на процесора.

2. Захранване DELUX ATX-400W

3. DVD записвачка - LG GH24NS90 - я съм я ползвал 5 пъти, я не.


За съжаление нямам как да кача снимки в момента.
В София, с.Бистрица са - за градО мога да ги доставя (в удобно за мен време и място), за другаде - Еконт
Предпочитам на Л.С., но при голям зор 0885 901 678 Чавдар  

Ако до 10-15 дни не си намерят нов чорбаджия отиват на скрап, та бързай народе ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Pepino locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.